Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

ok, evo ja ću. pa nek svako proceni za sebe jel se pep vrlo blamira ili je copi izgoreo ko licna tamo negde 11.05. pa sad impotentno kevće protiv sitija na kojoj god temi da se zadesi :fantom:

 

It was not to offend the people about what happened in Hillsborough or the guy over what happened against Roma.

"You think, just for one second, you could imagine we try to offend about these tragedies of the Liverpool world? It's incredible.

 

"We were happy for ourselves. If someone was offended, I'm sorry, I apologise, but it was never our intention. To win the Premier League is difficult against one incredible contender."

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

In ader njuz, quadruple napada isus, kun na klupi. mahrez opet startuje, biće da nešto definitivno ne štima sa saneom

Link to comment

2:0

 

jel ovo prva quadruplea u istoriji engleskog fudbala? jel smo zatvorili diskusiju o najboljem pl timu svih vremena?

Link to comment

posle ove utakmice ćemo držati sva 4 trofeja koja je moguće držati u engleskom fudbalu - premier liga, fa kup, liga kup, komjuniti šild :sleep:

Link to comment
20 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

2:0

 

jel ovo prva quadruplea u istoriji engleskog fudbala? jel smo zatvorili diskusiju o najboljem pl timu svih vremena?

 

Ne, Arsenalov ženski tim to ima.

Link to comment

opa, posegnuli ste za ženskim fudbalom u odbrani od pepa...nisam to anticipirao moram priznati :fantom:

 

oke onda, jel ovo prva quadruplea u istoriji engleskog muškog fudbala? jel smo zatvorili diskusiju o najboljem muškom pl timu svih vremena?

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Način na koji je Siti došao u poziciju da na ovakav način osvaja trofeje nije ništa drugo nego ono što bi Šešelj nazvao "prilogom za istoriju beščašća" i samim tim nije vredno ozbiljne diskusije.

Link to comment

ma znam sve.

 

nije vam uopšte stalo, nikog nije briga za ovaj siti, finansijski doping, prvi put u istoriji fudbala ušle sumnjive pare u sport...ko šta radi ja palo ceo dan čitam koliko ljudima nije stalo. kilometre ljudi ispisaše o svojoj apatiji. :rolleyes:

 

elem, 4:0

Link to comment
1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

ok, evo ja ću. pa nek svako proceni za sebe jel se pep vrlo blamira ili je copi izgoreo ko licna tamo negde 11.05. pa sad impotentno kevće protiv sitija na kojoj god temi da se zadesi :fantom:

 

It was not to offend the people about what happened in Hillsborough or the guy over what happened against Roma.

"You think, just for one second, you could imagine we try to offend about these tragedies of the Liverpool world? It's incredible.

 

"We were happy for ourselves. If someone was offended, I'm sorry, I apologise, but it was never our intention. To win the Premier League is difficult against one incredible contender."

 

Nema pravih banera pa se koriste digitalni, nema sopstvenih pesama pa se peva o Liverpulu :lol: Jadni Ruksa se batrga nogicama kao pilence u kučinama :lol: 

 

On 16.5.2019. at 0:52, Pokojni Ruxin said:

aj nek neko kome nisam na ignoru nekad da dokaz da su pesmi pevali igrači i osoblje pa da ovolika histerija makar dobije kakav smisao...

 

ktEhD3b.png

Pa taman do sledeće sezone da naučiš da prepoznaješ igrače Sitija :happy:

Link to comment

da, pevali su igrači sitija, pep mi je dovoljan dokaz. mogao si i ti da mi kažeš ko je ko na tom mrljavom snimku kad sam pitao, ali si pošo da odneseš tetki lek...

šta da kažem, za mene malo šabanski. za ove što nisu šutnuli pile sa praga u životu i won't somebody think of the children ekipu možda čak i neverovatan skandal, nem pojma. preživeću.

 

 

 

nego 6:0, raša hettrik :Hail:

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...