Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ajde da se i ja u par rečenica osvrnem na proteklu sezonu Čekićara.

 

Deseto mesto je OK plasman. Relativno na vreme se osigurao plasman u PL za narednu sezonu, što je odlično s obzirom da se krenulo sa četiri poraza. Trebalo je malo vremena da se stvari poslože za Pelegrinija. Za bolji rezultat falilo je malo više sreće sa povredama ( mislim da nije bilo "povređenije" ekipe ove sezone od WHU ) , malo više konstantnosti u mečevima protiv lošijih ekipa, najbolji napadač koji nije AWOL na pola sezone i  malo više VAR-a...ovaj hoću reći bolje suđenje. Sve u svemu tri pobede na kraju uz gol razliku 8-1 su sasvim dobra osnova  da se sledeća sezone nastavi gde se stalo. U međuvremenu rasprodati ko želi da ide, kupiti dobrog napadača, još jednog štopera koji će biti u stanju da pokrpi kad su Balbuena ili Diop odsutni zbog povrede ili suspenzije...i voila, borba za "The best of rest" može da počne. 

Edited by Jean-Luc Picard
fucking pravopis
Link to comment
5 hours ago, John Coltrane said:

Kikiriki za takvog igraca.

 

5 hours ago, ArleKino said:

 

100 miliona eura za Hazarda je po današnjim cijenama minorna odšteta.

 

4 hours ago, Grandilof said:

 

Smehotres i onda jos pogledas 3/4 od toga otislo na rezervistu Dortmunda.

ne znam sta ste ocekivali koliko ce real platiti. mozda bude 120 miliona ali tesko preko toga. da je otisao prosle godine onda bi bilo oko 160-180. 

na kraju bi mozda bilo najbolje da dobijemo ovu zabranu jer ce se ove pare potrositi na higuaina i kovacica.

Link to comment
5 hours ago, ArleKino said:

 

100 miliona eura za Hazarda je po današnjim cijenama minorna odšteta.

 

5 hours ago, John Coltrane said:

Kikiriki za takvog igraca.

За неког ко има само још годину уговора капирам да је то коџа обештећење.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...