Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, Majo said:

bzvz Liverpul dolazi u situaciju da se cupa za pobedu protiv tima ka sto je Fulam.

 

Čuj "dolazi". Pa cele sezone tako igraju, ziheraški, na gol manje. Čuvaju minimalnu prednost i nadaju se da će neki od bekova nekad pogoditi nekog iz centaršuta :isuse: 

 

Salah me već ozbiljno brine, vidi se da mu je frka što ga dugo neće gol pa sad panično pripaljuje. Obično šut ide pravo u golmana, a pre godinu dana je gađao uglove.

Link to comment
1 minute ago, Jeremija said:

Pa i nije, nemoj zaboraviti da kad je Liverpul zadnji put osvojio titulu, ja sam još bio u gimnaziji.

 

 

Dobro, tad se ovi igraci nisu ni rodili :D

ali stvarno, Fulam veze s vezom nema.

Link to comment
Just now, Majo said:

Dobro, tad se ovi igraci nisu ni rodili :D

ali stvarno, Fulam veze s vezom nema.

 

 

biggrinhfknc.gif

 

 

Katastrofalan je Fulam, taman uključio TV da ispratim zadnjih par minuta, a Riko ovoga sa obema rukama hvata. kao da nije mogao da ga blokira telom...

Link to comment
39 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Čuj "dolazi". Pa cele sezone tako igraju, ziheraški, na gol manje. Čuvaju minimalnu prednost i nadaju se da će neki od bekova nekad pogoditi nekog iz centaršuta :isuse: 

 

Salah me već ozbiljno brine, vidi se da mu je frka što ga dugo neće gol pa sad panično pripaljuje. Obično šut ide pravo u golmana, a pre godinu dana je gađao uglove.

Salah mi je neviđena nepoznanica i dalje, vrlo često oscilira između dve krajnosti. Čas mi je Mesi, čas Ivobi.

Link to comment
6 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Salah mi je neviđena nepoznanica i dalje, vrlo često oscilira između dve krajnosti. Čas mi je Mesi, čas Ivobi. 

 

Ove sezone je pod "moranje" da mora da postigne go. Uz to da je uvek okruzen dvojicom, plus pritisak da mora. Zajebano je to, ali u pravu si. Zajebane krajnjosti ima. Sreca pa jos ucestvuje u igri kroz asistencije, kretanja, odvlacenje igraca. Trenutno Insalah igra Firminha number 2, pa Lvp igra sa dve lazne devetke i Maneom kao jedinim kasvetnim napadacem

Link to comment

@Mindaugas Žukauskas

 

Pa nisu to baš oscilacije, prošle sezone je Salahu forma bila u uzlaznoj putanji od početka do kraja, u aprilu je ulazilo u gol sve što dokači... a ove sezone jedan kroz to. Krenuo je OK ali sa vremenom sve slabije i slabije, trenutno ne može vola da ubode.

 

Delom je odgovoran i Klopp koji je mesecima uzalud pokušavao da napravi od njega nekakvog minijaturnog sidraša. 

Link to comment
37 minutes ago, Weenie Pooh said:

@Mindaugas Žukauskas

 

Pa nisu to baš oscilacije, prošle sezone je Salahu forma bila u uzlaznoj putanji od početka do kraja, u aprilu je ulazilo u gol sve što dokači... a ove sezone jedan kroz to. Krenuo je OK ali sa vremenom sve slabije i slabije, trenutno ne može vola da ubode.

 

Delom je odgovoran i Klopp koji je mesecima uzalud pokušavao da napravi od njega nekakvog minijaturnog sidraša. 

Više sam mislio na njegove poteze, nego generalni učinak. Neki put u završnici uradi neku magiju koju još samo Mesi može da izmisli, a neki put šutne onako rendom u golmana kao danas.

Link to comment
1 hour ago, 189- said:

dobijamo gol u prvih 10-15 minuta drugog poluvremena i to je to.

I još jedan pred kraj.

 

Ali ne brini, kompenzovaćete sve to u sledećem Merseyside gostovanju.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...