Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, radisa said:

Ček, u FA kupu ima VAR i penal City-ja nije ni pregledan?

 

:isuse:

 

Evo razmisljam i ja o tome. Likovi sa BT sporta u toj tekmi sve vreme pricali "da postoji VAR sudija bi drugacije presudio i kod penala i kod ofsajda". Jebemliga da u tekmama ManCitija nije dozvoljen VAR

Link to comment

Ja bio do pre 5 minuta ubeđen da ga u FA kupu nema, jer sam pogledao 3-4 utakmice svega ove godine i sve mi se izbrljalo nešto u sećanju... I kontam nije pregledan penal na City -> nema... Kad sad poništavaju Lindelofu karton jer ima... Pa kako?

Link to comment

Pa ovo je za verovali ili ne. Drugoligas ubije najdominantniju  ekipu zadnjih 5 godina u PL i onda se desi “oruzana pljacka” koju ne snime kamere!!! Trebalo je Svonsi da bude domacin da nekom PL stadionu.

Link to comment

NIje to najgore od svega.

 

"FA rules this season state that VAR must be used, but only at games being held at Premier League stadiums. Swansea were in the Premier League between 2011-2018 and their stadium is equipped for VAR. However, it was not used for this match."

 

I da se ne zaboravi, Andre Mariner je isti sudija koji je sudio Liverpool-Burnley, prosle nedelje. Onaj zgoditak kada su gangbangovali Alisona

Edited by Zlurad
Link to comment
7 minutes ago, Zlurad said:

I da se ne zaboravi, Andre Mariner je isti sudija koji je sudio Liverpool-Burnley, prosle nedelje. Onaj zgoditak kada su gangbangovali Alisona

Navlači FA za Liverpool... :fantom:

Link to comment
31 minutes ago, Zlurad said:

"FA rules this season state that VAR must be used, but only at games being held at Premier League stadiums. Swansea were in the Premier League between 2011-2018 and their stadium is equipped for VAR. However, it was not used for this match."

 

Fenomenalna logika :D "Morali ste da ga uvedete, ali pošto ste u međuvremenu ispali iz lige, sad ne morate da ga koristite."  

 

Štede struju, šta li.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...