Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

To ovaj što je nedavno trčkarao oko Ronalda dok je ovaj trpao Ramosa i društvo? :unsure: 

 

Nisam ga ranije gledao, ali zašto ne suditi na osnovu te jedne utakmice: kesa.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Godfrey said:

Zar nije Valensija vec zavrsila Guedesa?

Bice izgleda ko plati vise. PSG-u fale novci, mislim realni novci;)

1 hour ago, porucnik vasic said:

Имаш гајбу ако буде остварено.

:thumbsup:

14 minutes ago, Weenie Pooh said:

To ovaj što je nedavno trčkarao oko Ronalda dok je ovaj trpao Ramosa i društvo? :unsure: 

 

Nisam ga ranije gledao, ali zašto ne suditi na osnovu te jedne utakmice: kesa.

:isuse: Tako to biva kad zastranis i gledas samo ostrvsko loptarenje. Guedes je najbolji mladi fudbaler Evrope.

Link to comment

Pa da sam gledao samo ostrvsko ne bih ni imao mišljenje, gledao sam i ESP-POR. Nažalost. Dakle kesa dok se ne dokaže suprotno :fantom: 

 

Odakle to da PSG mora da prodaje, nije valjda zbog Neimara one Platinijeve izmišljotine koju ne zaobilazi samo ko neće?

Link to comment

Guedes je jako dobar igrac, plus jako mlad.

Bio bi svakako dobro pojacanje za Liverpul.

Samo se meni ucinilo da je to Valensija zavrsila, za nekih 50 mil.

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Pa da sam gledao samo ostrvsko ne bih ni imao mišljenje, gledao sam i ESP-POR. Nažalost. Dakle kesa dok se ne dokaže suprotno :fantom: 

 

Odakle to da PSG mora da prodaje, nije valjda zbog Neimara one Platinijeve izmišljotine koju ne zaobilazi samo ko neće?

Ne znam sad do kog datuma, slagacu te, moraju da namaknu 40 miliona. Guedes je najbolja i najbrza prilika za to. Bio je obecan Valensiji za 40 miliona, sad je to navodno skocilo na nekih nepristupacnih po slepe miseve, 70 miliona. 

Link to comment
2 minutes ago, Godfrey said:

Guedes je jako dobar igrac, plus jako mlad.

Bio bi svakako dobro pojacanje za Liverpul.

Samo se meni ucinilo da je to Valensija zavrsila, za nekih 50 mil.

Postojala je samo zelja Valensije i Guedesa, ali ne i PSG-a.

Link to comment

Sedamdeset miliona?! Onda otpisuj Liverpul. Klopp je alergičan na skupe transfere koji idu na klupu, sto puta se na to pozivao kad su mu spočitavali što neće ovog ili onog igrača - nema mesta, pun nam roster, ne bih da mu krenem da ga rotiram pa se ispostavi da je očekivao da počinje svaku, važno je da svi u svlačionici budu happy little elves, itd.

 

Ni promil šanse ne dajem da će spizditi 70 miliona na dečka od 22 godine da greje klupu Salahu, Firminu, i Maneu. Još manje da će ga automatski ubudžiti umesto jednog od te trojice.

Link to comment

Kakve veze imaju Salah, Firmino i Mane sa Guedesom?¿ Ti bre ne znas ni sta igra momak, uostalom, daj boze da ga uzmu jorgandzije :) 

Edited by Majo
Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

Kako šta igra, pa zar nije napadač?

 

Mislio sam da pričate o onom špicu koji je igrao uz Ronalda protiv Španije. 

Jeste napadac, ali ladno pokriva i sredinu terena, u Valensiji igra uvek iza ledja dvojcu u napadu. Zaboravi tu utakmicu, bio je zaista los.

Link to comment

Ma zajebavam se za utakmicu, ali znači to je neki mlađi portugalskiji Fekir, samo još 20 miliona skuplji? :unsure:

 

Kao što sam pisao povodom Fekirovog transfera, nema smisla ulagati tolike pare na tu poziciju kad ti je sredina već pretrpana, napad (bar startna trojka) već pretrpan, a na golu gigantska rupetina. Nema šanse da će Klopp platititi 70 miliona da ga rotira po krilima/desetci kad i ako mu zatreba. 

Link to comment

Guedesa sam gledao dvadesetak puta ove sezone (volim Primeru) ... fenomenalan igrac. Bio je slab protiv Spanaca i nije igrao na svojoj poziciji, ali ima i brzinu i dribling. Odlicno bi se uklopio u ovo sto Liverpool sada igra po stilu igru. E sad, prelazak iz Spanije u Englesku nije uvek lak, u svakom pogledu

Link to comment
2 hours ago, mrdja said:

Guedesa sam gledao dvadesetak puta ove sezone (volim Primeru) ... fenomenalan igrac. Bio je slab protiv Spanaca i nije igrao na svojoj poziciji, ali ima i brzinu i dribling. Odlicno bi se uklopio u ovo sto Liverpool sada igra po stilu igru. E sad, prelazak iz Spanije u Englesku nije uvek lak, u svakom pogledu

 

Da li je dobar u izvođenju prekida?

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...