Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

4 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Što mnogo više ima veze sa tim da je čovek gospodin ili bar želi da se tako ponaša nego sa tim da li je ili nije bio penal.

 

Mi ovde komentarišemo dve različite stvari. Navijači Liverpula komentarišu penal u vakumu. Par nas Don Kihota sa druge strane komentariše u kontekstu drugih istih ili sličnih situacija gde drugim igračima i klubovima nije sviran penal. Ako posmatraš "u vakumu" naravno da ima elemenata da se svira penal, to niko ovde mislim ne poriče. Jedno devedeset posto duela u 16 ima elemenata da se dosudi penal.

 

Ali kada recimo Salah dobije penal protiv Arsenala a Arnautović za bukvalno identičnu situaciju protiv Brajtona ne dobije. Kada Lovro dobije penal za ono u skoku, a Kerol recimo u karijeri nije dobio penal za onako nešto, a na utakmici bude u pet onakvih situacija gde ga biju ko vola u kupusu.  Kada Čiča ne dobije penal protiv Watforda u sličnoj situaciji kao Salah sinoć...ja se izvinjavam, ali ne mogu da postmatram ono sinoć kao samo ono sinoć nego i u kontekstu tih odluka i da zaključim da ima nešto tu sa tim crvenim dresom i sa tim Salahom ( koji je igračina par exellance, de ne bih bio pogrešno shvaćen ).  

Уколико занемаримо Покојног Трола Руксина и балавца незналицу изненађујуће велики проценат људи на овом подфоруму сасвим озбиљно пише о некаквом гурању Ливерпула од стране ФА, знатно већи од оног који човек може да прочита у коментарима на Гардијену, Телеграфу...јесте да нам је узорак мали али опет је чудно. Поготову што је главни разлог анимозитета Ливерпулова доминација енглеским фудбалом у време кад је већина форумаша тек била у плановима својих родитеља.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

“Of course it will be tough but, then again, we can make it tough for them”. Ole pred utakmicu. Ponovo napadači mijenjaju mjesta, a sve trojica imali izgledne prilike. Kako god da se završi, Ole i Felan rade posao.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...