Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Se781FU.jpg

 

procenti dobijenih duela na zemlji i u vazduhu za defanzivce

 

VVD :hail: :hail: :hail: 

 

Da li da se vraćamo na komentare na temu koliko je plaćen, kakve smo povremeno gledali i ove sezone? :lol:

 

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

To je još jedan od onih usitnjenih grafikona koji nijanse predstavljaju kao gigantske razlike? VVD vizuelno izdvojen daleko od svih, a u stvari stoji samo da dobija 77% skok duela, u poređenju sa Lindelofovih 69%. 

 

Slično, na zemlji su njegovih monstruoznih 75% neuporedivo bolji od Holdingih ništavnih... 70%.

 

Da je trenutno ubedljivo najbolji u ligi mislim da nema sumnje, ali nema potrebe to dokazivati nekim apsurdnim koordinatnim sistemom koji počinje od 40% na jednoj i 49% na drugoj osi (umesto od 0%)

Link to comment

Lovro je najbolji u svijet, a VVD u Premijer ligi.

 

A ja sam zaludan, pa vam zato predstavljam Copijev grafik u razumnijoj razmeri, w/added realism:

Dqgomcd.jpg

 

Nema na čemu. Graphic design job offers primam na privatne poruke :fantom: 

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

Je l' je Runi beše dobio priznanje za dajv decenije zbog bacanja iz ovog klipa?

 

 

 

 

Dobio je nagradu za životno (ne)delo.

Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

Lovro je najbolji u svijet, a VVD u Premijer ligi.

 

A ja sam zaludan, pa vam zato predstavljam Copijev grafik u razumnijoj razmeri, w/added realism:

Dqgomcd.jpg

 

Nema na čemu. Graphic design job offers primam na privatne poruke :fantom: 

:laugh:

 

Ja iz ovog grafika vidim samo da je VVD osetno bolji igrač od Davinsona.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
2 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Nešto slično smo i mi doživeli u Najvećoj krađi u istoriji PL

 

I Hackett mi na temu ove utakmice napiše: "Pa nije sudio naredno kolo!" :lol: Umjesto da bude bajronmorenovan, Riley je postao šef sudijske organizacije.

Link to comment

@copkillah

 

Potezati bilo koji grafikon u kom je Lindelof visoko pozicioniran je pucanje u svoju nogu. Laz i mimikrija.

I dalje stojim iza svojih reci da je gospodin 75mil 1 od najpretplacenijih transfera u povijesti loptanja :fantom:.

Link to comment
11 minutes ago, John Coltrane said:

@copkillah

I dalje stojim iza svojih reci da je gospodin 75mil 1 od najpretplacenijih transfera u povijesti loptanja :fantom:.

 

Šteta što je prošlo vreme za edit pa sam stigao da te kvotujem :fantom: 

 

Link to comment

Što mnogo više ima veze sa tim da je čovek gospodin ili bar želi da se tako ponaša nego sa tim da li je ili nije bio penal.

 

Mi ovde komentarišemo dve različite stvari. Navijači Liverpula komentarišu penal u vakumu. Par nas Don Kihota sa druge strane komentariše u kontekstu drugih istih ili sličnih situacija gde drugim igračima i klubovima nije sviran penal. Ako posmatraš "u vakumu" naravno da ima elemenata da se svira penal, to niko ovde mislim ne poriče. Jedno devedeset posto duela u 16 ima elemenata da se dosudi penal.

 

Ali kada recimo Salah dobije penal protiv Arsenala a Arnautović za bukvalno identičnu situaciju protiv Brajtona ne dobije. Kada Lovro dobije penal za ono u skoku, a Kerol recimo u karijeri nije dobio penal za onako nešto, a na utakmici bude u pet onakvih situacija gde ga biju ko vola u kupusu.  Kada Čiča ne dobije penal protiv Watforda u sličnoj situaciji kao Salah sinoć...ja se izvinjavam, ali ne mogu da postmatram ono sinoć kao samo ono sinoć nego i u kontekstu tih odluka i da zaključim da ima nešto tu sa tim crvenim dresom i sa tim Salahom ( koji je igračina par exellance, de ne bih bio pogrešno shvaćen ).  

Link to comment
2 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Što mnogo više ima veze sa tim da je čovek gospodin ili bar želi da se tako ponaša nego sa tim da li je ili nije bio penal.

 

 

Ne. Mogao je da ispadne gospodin i sa izjavom da ne želi da komentariše situaciju. Ipak je odlučio da sa nama podeli svoj stav.

 

 

On 29.12.2018. at 11:04, Прслин said:

 

- Да ли ће ико да схвати да је другс најгора одбрана у лиги постала таква након што је Поупа и Хитона замении Џо Факинг Харт? Ико осим нас за које је бранио, да будем прецизнији.

 

 

 

Evo da kvotujem jednu Nostradamus-like izjavu. Nakon ovog posta Barnli je promenio golmana i vezao 4 pobede. :thumbsup:

 

Link to comment
2 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Ali kada recimo Salah dobije penal protiv Arsenala a Arnautović za bukvalno identičnu situaciju protiv Brajtona ne dobije. Kada Lovro dobije penal za ono u skoku, a Kerol recimo u karijeri nije dobio penal za onako nešto, a na utakmici bude u pet onakvih situacija gde ga biju ko vola u kupusu.  Kada Čiča ne dobije penal protiv Watforda u sličnoj situaciji kao Salah sinoć...ja se izvinjavam, ali ne mogu da postmatram ono sinoć kao samo ono sinoć nego i u kontekstu tih odluka i da zaključim da ima nešto tu sa tim crvenim dresom i sa tim Salahom ( koji je igračina par exellance, de ne bih bio pogrešno shvaćen ).  

 

Isti ti navijači Liverpula su, uz jednog navijača Arsenala, ubedljivo najglasniji na ovom forumu kada je u pitanju kritikovanje suđenja. Suđenje je loše pa je loše, to stalno ponavljam(o) i iz te perspektive možeš da gledaš samo odluku po odluku. Sigurno je loša odluka ako Arnautović nije dobio penal za istu situaciju za koju je Salah dobio penal. Ali to ne menja činjenicu da je nad Salahom bio čist penal, sa otprilike nula promila dileme. 

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...