Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images



 
Hoćeš reći da je xG ustvari prilično precizan indikator (ne)održivosti forme pred oba gola? [emoji3]


Ako hoćeš to tako da tumačiš. Ja bih pre rekao da je xG skraćenica za Captain "Hindsight" Obvious.
Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Tebi je sve meko osim onog što dobijaju Pepovi stameni, kršni momci...

 

Uozbilji se vini :lolol:

 

Nismo miljenici hipstera, nije dobar narativ za fudbalsku asocijaju da uzmemo titulu posle 30 godina...imamo bre ukupno 1 dosuđen ove sezone. I promašen kao što vrlo dobro znate.:dry:

Link to comment

Pa ove sezone za WHU nije suđeno jedno deset ozbiljnijih penala, što nam govori da ime i dres koji se nosi ima itekako ulogu prilikom dosuđivanja.

Link to comment
Pa ove sezone za WHU nije suđeno jedno deset ozbiljnijih penala, što nam govori da ime i dres koji se nosi ima itekako ulogu prilikom dosuđivanja.


Pitam te je li ovo penal ili nije. Ne gledam west hem, ne zanima me kako se njima sudi. Konkretan slučaj, po tvojoj proceni.
Link to comment

Evo sad sam vratio unazad na EON-u.  Više nije nego jeste. Malčice ga povukao, sasvim dovoljno da ti imaš argument da jeste. Salah zaplivao kao da ga je kamion izbacio iz ravnoteže.  Bukvalno na svakoj utakmici u PL imaš duela i startova ozbiljnijih od ovog koji se ne sude. 

Link to comment


Pitam te je li ovo penal ili nije. Ne gledam west hem, ne zanima me kako se njima sudi. Konkretan slučaj, po tvojoj proceni.
Ma pusti, penal čist kao suza, lik mu se okačio o ruku.

To što se nad Salahom ove godine pravi više penala posledica je Kloparine retardirane ideje da mu najbrži napadač na svetu izigrava sidraša.
Link to comment

a jel ovo nije sličan penal kao onaj koji je robertson napravio nad rašom prošle nedelje? pitam za druga

 

o onom nismo neštu ni diskutovali, ovaj je jasno čist kao suza.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...