Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Taj tip pravila/džentlmenskog sporazuma je naravno potpuno neodrživ. Ne znam kako se očekuje da klub da blokira komunikaciju između igrača i njegovog agenta, ili između agenta i drugih zainteresovanih klubova?

Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

Jedno od glupljih pravila. Ko si ti (kao poslodavac) da mi zabranis da pregovaram o mojoj buducnosti...

 

Onda treba ukinuti ugovore. Igraš dok igraš, dobijaš platu, dobiješ bolju ponudu, ideš dalje.

Link to comment
34 minutes ago, Weenie Pooh said:

Taj tip pravila/džentlmenskog sporazuma je naravno potpuno neodrživ. Ne znam kako se očekuje da klub da blokira komunikaciju između igrača i njegovog agenta, ili između agenta i drugih zainteresovanih klubova?

 

Naravno da je teško to iskontrolisati, ali postoje neke stvari koje su evidentne. Evo ti recimo ovaj slučaj. Ovi Kinezi su pričali sa WHU i ponudili 35 miliona i pričali sa Markom i njegovim bratom agentom i ponudili nepoznatu sumu. Nakon što su odbijeni od strane WHU oni se vraćaju sa obnovljenom boljom ponudom, ali ne klubu, nego igraču, ponudom koja iznosi 200 kila funti sedmično. Bukvalno mu kažu "Budi bezobrazan, radi što je radio Paja, isplatiće ti se"

Link to comment
2 hours ago, MiddleClass said:

Jedno od glupljih pravila. Ko si ti (kao poslodavac) da mi zabranis da pregovaram o mojoj buducnosti...

 

Nije da sam na strani poslodavca, ali taj ugovor bi baš trebalo da štiti tog poslodavca donekle, do neke razumne granice. Tj ako mu ugovoru stoji da ne sme da pregovara sa drugim klubom bez dozvole, što je onda potpisivao taj ugovor, zašto je pristao na te uslove?

Link to comment
8 minutes ago, copkillah said:

 

Nije da sam na strani poslodavca, ali taj ugovor bi baš trebalo da štiti tog poslodavca donekle, do neke razumne granice. Tj ako mu ugovoru stoji da ne sme da pregovara sa drugim klubom bez dozvole, što je onda potpisivao taj ugovor, zašto je pristao na te uslove?

 

Naravno, razumijem sto mi pricas, ali mi je problem sto je ovo vjerovatno stavka iz "kolektivnog" ugovora, opste pravilo i sl.

 

Sto kaze Vini, preko agenta je lako doci do igraca... tako da je stavka prilicno obesmisljena.

Link to comment
35 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

 

Onda treba ukinuti ugovore. Igraš dok igraš, dobijaš platu, dobiješ bolju ponudu, ideš dalje.

 

Prva i druga recenica mi nisu povezane. Ne mozes preci u drugi klub bez pristanka kluba, a igrac ima svako pravo biti nezadovoljan, traziti vise para ili promjenu sredine. Klub ima svako prava da ga posalje na tribine do kraja ugovora... pa kome se vise isplati.

Link to comment
5 minutes ago, MiddleClass said:

 

Prva i druga recenica mi nisu povezane. Ne mozes preci u drugi klub bez pristanka kluba, a igrac ima svako pravo biti nezadovoljan, traziti vise para ili promjenu sredine. Klub ima svako prava da ga posalje na tribine do kraja ugovora... pa kome se vise isplati.

 

Ok...ovde se slažemo.

 

S tim da je na duže staze klubu isplatnije da bude principijelan i da ne pristaje na ucene. Da je Payet onomad poslat na tribine ili na pozajmicu u Grimsby, klub bi bio na gubitku veliku sumu za njegovu platu + transfer nazad u Marsej, ali nikom više ne bi palo na pamet da se zajebava na taj način.

 

Mada videćemo šta će biti sa Arnautom. Ovo su još uvek samo pisanja nekih tabloida.

Link to comment
3 hours ago, MiddleClass said:

Sto kaze Vini, preko agenta je lako doci do igraca... tako da je stavka prilicno obesmisljena.

 

Ovako je samo preko agenta. U suprotnom bi igraču na svakom ćošku pravili sačekuše sa ponudama i obećanjima, a to bi bio haos i ubilo bi još kakvu takvu posvećenost klubu, obavezama.

Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

Jedan od najboljih štopera na svetu dobio jednu utakmicu suspenzije na međunarodnom nivou, zato što je preko instagrama nasisavao Ramosa :hail: :lol:

 

samo jednu :mad:?¿

Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

Jedan od najboljih štopera na svetu dobio jednu utakmicu suspenzije na međunarodnom nivou, zato što je preko instagrama nasisavao Ramosa :hail: :lol:

 

 

Ko je u pitanju?

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...