Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, 189- said:

hazard opet prica o realu, jbt sada vec postaje malo i bezobrazno sa njegove strane. nikakvog repskta prema navijacima, saigracima pa i klubu.

Njemu je već ponudjen neki bijesan ugovor, a on ipak hoće u Real? Tog se treba rešavati. Iako on djeluje sasvim profi, odrađuje posao..

Link to comment
17 minutes ago, kipo said:

Njemu je već ponudjen neki bijesan ugovor, a on ipak hoće u Real? Tog se treba rešavati. Iako on djeluje sasvim profi, odrađuje posao..

prema poslednjim informacijama, pregovori oko novog ugovora su prekinuti. tako da, to je to.

Link to comment

Hazarda Chelsea ne može nadoknaditi, a on nikad veću šansu za odlazak u Real i zakrpljivanje one ozonske rupe koju je ostavio Ronaldo neće imati.

 

Ima li šta od one priče sa Sonom? @189-

Link to comment

ja sam se do sada nadao da on ceka kraj sezone da vidi da li idemo sledece sezone u ls i da ce onda odluciti, ali mi se cini da je vec odlucio sta ce uraditi. sada je sve na perezu.

 

son? koji son ovaj iz tottenhama? kako vidim na chelsea forumima nema nikakve price o tome 

Link to comment
18 minutes ago, 189- said:

ja sam se do sada nadao da on ceka kraj sezone da vidi da li idemo sledece sezone u ls i da ce onda odluciti, ali mi se cini da je vec odlucio sta ce uraditi. sada je sve na perezu.

 

son? koji son ovaj iz tottenhama? kako vidim na chelsea forumima nema nikakve price o tome 

 

Ja bih se zakleo da sam nekad nešto čitao o interesu Chelsea za Sona, ali kad i gdje... Ne znam. 

 

U svakom slučaju, Chelsea mora opelješiti Real u priči oko Hazarda.

Edited by ArleKino
Link to comment

ma i da smo zainteresovani, levy ga nam nece dati sigurno.

 

na leto ce mu ostati samo jos jedna godina ugovora, koliko cemo moci izvuci pitanje je. mozda neka trampa uz pare, npr kovacic ili asensio/isko....

Link to comment
18 minutes ago, Weenie Pooh said:

Hazardov burazer čeka kraj sezone da vidi da li Čelsi ide u Ligu šampiona, pa će onda odlučiti da li dolazi u Liverpul da bude rezerva za Šakiru.

Ja ovde videh u stampi da ce u Atletiko. Valja li burazer cemu?

Link to comment
2 minutes ago, Majo said:

Ja ovde videh u stampi da ce u Atletiko. Valja li burazer cemu?

Ma otkud znam, gledao sam ga samo kad je ulazio sa klupe za Belgiju u nebitnim utakmicama. 

 

Ali da valja, ne bi ga Čelsi tako lako pustio u M'gladbach, nach. Njima se to ne dešava :fantom: 

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Ma otkud znam, gledao sam ga samo kad je ulazio sa klupe za Belgiju u nebitnim utakmicama. 

 

Ali da valja, ne bi ga Čelsi tako lako pustio u M'gladbach, nach. Njima se to ne dešava :fantom: 

:Dkvaran li si.

 

btw, decko sigurno igra i odbranu i trci za trojicu, samo tako moze kod Simeona.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...