Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Čisto sumnjam da je priča oko Özila tačna. Njegova plata u Arsenalu je 350k sedmično, to Inter ne može platiti i svaka priča tu završava.

 

Osim toga, Mkhitaryan i Ramsey kao nekakve "desetke" ili najkreativniji u odsustvu Özila su ili totalno van forme (Mkh) ili na izlaznim vratima (Rambo). Arsenal sebi gubitak Özila trenutno ne može da priušti. Ono, jest da bi budžet za plate bio rasterećen i da bi se malo popunio transfer budžet, ali adekvatnu zamjenu za 25 milki ne možemo naći, izgubićemo finu lovu i na Ramseyu. (Iako, ja bih uzeo Matu na free ako bude šanse.)

Edited by ArleKino
Link to comment
17 minutes ago, cvrlle said:

 

Где си бре Цврле? Јеси видео као је Руксо са стилом признао да је изгубио опкладу? :s_c:

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

 

 

Elem, volio bih da @Pokojni Ruxin objasni kako je ono Lacazetteovo ofsajd, a ono Kaneovo prošle sezone nije bilo.

Odlično poređenje, i ja sam se odmah setio Kejna. Apsolutno nema logike da se poništi Lakazetu gol, nakon svih objašnjenja zašto je priznat prošlogodišnji gol Kejnu. Ovaj gol je još "čišći". Da ne govorim kakav ofsajd nije sviran sinoć kod prvog gola Evertona.

Link to comment

Ofsajd i tamo i ovamo, svugde ofsajd, sve je ofsajd. Change my mind! Fight me, Ruxi!

 

Ali ozbiljno, razlika je u tome što ovde branič nije samo produžio originalni pas (koji BTW nije ni išao ka Lakazetu), nego je imao loptu pod kontrolom i onda debilno odlučio da pošalje svoj pas ka golmanu. 

 

Da je Aubameyang glavom poslao loptu u pravcu Lakazeta u ofsajdu, a Hadersfilđanin je samo kačio bez da joj promeni pravac, trebalo bi da se svira. Ali nije.

Link to comment

Ma da, Kejn ka kom Ali šalje direktan pas koji onda stiže do njega, to je regularna pozicija... dočim Lakazet koji trči desno dok mu Aubameyang okrenut leđima loptu šalje levo, e taj je u ofsajd poziciji :rolleyes:

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...