Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

E ali ozbiljno, jel ikad u istoriji sveta postojao tim toliko moćan da nigde i spominjemo ulaženje u derbi bez 2 najbolja igrača i najboljeg levog beka lige?

 

Pa zar pored toga treba dodati nešto o pepovoj moći...i to nije kao da su zamene ne znam kakve. Klasično krilo bernardo silva igra u vezi, alžirski one-season-wonder rezervista na terenu, sa klupe svoju priliku čeka žezuš kojeg copi ceni ovoliko...

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
52 minutes ago, copkillah said:

Pa nema drugu opciju, u hijerarhiji, uz povređene i odsutne igrače, Marez je ispred Brazilca svakako

Kako nema, pa igrao mu je Rasim ranije u špicu ponekad, a i ove nedelje je najavljivao da bi mogao da ga tu koristi u odsustvu Kuna.

Link to comment

Gledam na preskok, jel' bila neka šansa do sada? :yawn2: 

 

I zašto Kante ovoliko srlja, kao da je stavio pare na to da će pre ili kasnije sam izneti loptu?

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

Gledam na preskok, jel' bila neka šansa do sada? :yawn2: 

 

I zašto Kante ovoliko srlja, kao da je stavio pare na to da će pre ili kasnije sam izneti loptu?

 

Da, odrašmo ih

Link to comment

Jel mi se čini ili je Arsenal napravio bolji izbor sa trenerom nego Čelsi? Pogotovo ako uzmemo u obzir da je Čelsi klub koji teži ka instant rezultatima, a Sari je čovek koji radi sistemski na duge staze.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...