Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

2 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

 

Nema šta da se slušamo. Šanse da čalabrcnemo nešto na Enfildu u momentu dok je Liverpul u punom takmičarskom ritmu u novembru ili decembru se mere promilima. Šanse da nešto čalabrcnemo na Enfildu u prvom kolu šampionata, manje od mesec dana od završetka SP na kom LIverpul ima nekih 10-15 prvotimaca rastu na astronomskih 20-25 posto.  Elementarna logika, nigde ja nisam imao nameru da tvrdim da ćemo vas pokidati ko Rusi saudijske majstore fudbala.

 

Imaj u vidu da od osam Liverpulovih igrača, dvojica i ne igraju (Minjole i Gruja), a da realnu šansu da se umori ima samo Firmino. Od svih ostalih u principu možeš da očekuješ najviše četiri utakmice, što nije toliko dramatično.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nebitno, u momentu dok treba da odmaraju oni su u pogonu. U momentu kad treba da su na pripremama za novu sezonu oni će odmarati. 

U svakom slučaju za nas neuporedivo bolja situacija nego da igramo na boxing day.

Link to comment
22 minutes ago, Прслин said:

 

Од другог финалисте. :Jova: 

 

Ipak ću da idem jebiga, šta je to četvrto izgubljeno finale za mene :fantom: 

Link to comment

ne moze se ovde vise nista negativno napisati o liverpoolu da ti copi i ekipa ne skace na glavu u roku od pet minuta.

 

trebala je samo jedna 'uspesna' sezona.

Edited by 189-
Link to comment

odlican uvod kao i uvek.

 

sto se tice chelsea, sarri na vratima i verovatno se 'samo' ceka da se da otkaz conteu, koji se navodno sprema za predsezonu sa ekipom. 

marina i drugari rade punom parom da se sto pre razresi situacija.

Link to comment

Nisam ja ništa negativno napisao o Liverpulu, niti mislim da je Copi meni skočio na glavu u roku od pet minuta..... Trebalo mu je deset :D

 

Link to comment

Нисам ја написао ништа негативно о Ливерпулу, улазак у финале је велики успех. :fantom:

Link to comment
26 minutes ago, 189- said:

ne moze se ovde vise nista negativno napisati o liverpoolu da ti copi i ekipa ne skace na glavu u roku od pet minuta.

 

trebala je samo jedna 'uspesna' sezona.

 

šta si ti, poor man's JC? :lol:

 

Niko nikome nije skočio za vrat, već normalno diskutujemo, malo paranoišeš :)

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...