Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Ексклузивно за ППП снимак Голда и Саливана како у клупском ресторану дискутују о овој понуди:

 

 

2876312-6604380151-illK6.gif

 

Јадни Вилшир, бај д веј. Увек нека друга виолина. Чак и његов данашњи долазак у Вест Хем, клуб чији је навијач и због кога је прихватио много мању плату него што је имао у Арсеналу или коју је могао да добије у Фенербахчеу, остаће у сенци великог Паје.

 

Edited by Прслин
Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Jean-Luc Picard said:

Jel gotovo to za Vilšira?

 

Није званично, али kumb јавља да је све договорено око плате (око 5 милиона фунти годишње), да је данас био на првом делу прегледа, да сутра иде остатак који би требало да буде формалност, ваљда јер већ знају да је у курцу. Већ је организовано и да прекосутра отпутује за Швајцарску и прикључи се тиму, а нису ништа објавили јер не желе да их прегазе вести са Светског првенства.

 

Наравно, као и увек када је Вест Хем у питању, све очас посла може да оде у три лепе. :) 

Link to comment

Zasto Sekta ne pokusava da dovede Runaldua? Do pre nekoliko meseci je izgledalo da bi pljunuli 100 miliona za njega bez ikakve zadrske.

Link to comment
3 hours ago, Malvo said:

Zasto Sekta ne pokusava da dovede Runaldua? Do pre nekoliko meseci je izgledalo da bi pljunuli 100 miliona za njega bez ikakve zadrske.

 

Murinjo i Ronaldo su se podosta kačili u zadnjoj njegovoj sezoni u Realu, pretpostavljam da od toga nema ništa dok god je on tu i ima podršku.

Link to comment

Doveo bi ga Murinjo momentalno. Kacio se i sa Maticem pa ga je kupio. Vjerovatno je problem njegova plata, a ne cijena. 

 

Siroti konjic iz Mancestera. :(

Edited by MiddleClass
Link to comment

ipak nista ni ove nedelje od novog menagera. fabregas rece juce na twitteru da danas pocinje predsezona i prvi treninzi. nastavlja se cirkus :lalab:

Edited by 189-
Link to comment

wijnaldum izgleda metnut na transfer listu. hoce li se naci neki kineziturci koji bi ga permanentno razduzili sa liverpulovog platnog spiska ili ce kao lazar markovic bivati posudjivan svako malo? 

da budem iskren bas sam prizeljkivao ovakav potez. 

navijam da mali harry willson izbije rukovodiocima zelju za shaqirijem. dobro mu je krenulo :thumbup:

Link to comment

Čisto sumnjam da će se osloniti na Wilsona, Kenta, i ostale klince ako im je na raspolaganju Šaćiri za 13 miliona. Na tim pozicijama je baš dosta dece koja očigledno imaju kvalitet da se bave fudbalom na prilično visokom nivou, ali nikako da pokažu da mogu na tom najvišm nešto da odigraju. Woodburn je najsvežiji primer, dečko uopšte nije napredovao prethodne sezone, a sad je odjednom kao ideja da bi umesto krilnog napadača mogao da postane centalni vezni :blink: 

 

Da Wijnaldum zapali mene bi prilično iznenadilo. Jeste gužva u sredini, ali za takve fizikalce će se uvek naći mesta. Eventualno ako on ne želi da mu se smanjuje minutaža, u kom slučaju putuj igumane.

 

Link to comment
43 minutes ago, Weenie Pooh said:

Da Wijnaldum zapali mene bi prilično iznenadilo. Jeste gužva u sredini, ali za takve fizikalce će se uvek naći mesta. Eventualno ako on ne želi da mu se smanjuje minutaža, u kom slučaju putuj igumane.

 

 

meni je logicnije da ostanu HG igraci ox, mili, hendo pa i ljiljana. ima tu fizikalaca za dve ekipe. pogotovo ako bude dosao neki fekir ofanzivni vezni. 

Link to comment

Ox je upitnog zdravstvenog stanja, Milner nije besmrtan, Hendo kapiten će verovatno počinjati utakmice, a Ljiljana je rezerva za oba krila. Gini mi pritom deluje kao pozitivan lik, spreman da odradi smenu sa klupe kad god zatreba. Dok ako kupiš nekog novog za velike pare, taj bi s pravom bio nezadovoljan malom minutažom.

 

Ne znam, ja godinama kukam kad igraju od lopte operisani Can i Wijnaldum (posebno zajedno), ali ipak ih se ne bih odrekao u istom prelaznom roku. Keita i Fabinho bi trebalo da su ogroman napredak na tom planu, tj. nisu isključivo fizikalci, ali mogli bi smo da zažalimo puštanje Wijnalduma niz vodu kad krenu povrede i suspenzije pa srednji red bude Trent-Grujić-Woodburn.

Link to comment

Voditelj na rts-u veceras hvali Sautgejta i konstatuje da je ovaj pozvao i Pikforda i Hendersona, a ne samo igrace iz velikih engleskih klubova poput Mancestera, Celzija ili Sitija. :isuse:

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...