Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

I zaslužio je. Ako zasluži i sledeće sezone, opet će biti ko da više.

 

Ugovor na stanu, ja stvarno ne znam šta da očekujem od Salaha na terenu. Da ponovi formu iz prošle sezone mislim da je astronomski malo verovatno - ulazilo je skoro sve što bi šutnuo, povrede su ga zaobilazile bukvalno do poslednje utakmice... ali uopšte ne umem da procenim kakav bi učinak mogao da mu bude. Ako padne sa ovih 50+ golova i asistencija, do kog nivoa bi realno gledano mogao da padne? 30? 25? :unsure: 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, Weenie Pooh said:

I zaslužio je. Ako zasluži i sledeće sezone, opet će biti ko da više.

 

Ugovor na stanu, ja stvarno ne znam šta da očekujem od Salaha na terenu. Da ponovi formu iz prošle sezone mislim da je astronomski malo verovatno - ulazilo je skoro sve što bi šutnuo, povrede su ga zaobilazile bukvalno do poslednje utakmice... ali uopšte ne umem da procenim kakav bi učinak mogao da mu bude. Ako padne sa ovih 50+ golova i asistencija, do kog nivoa bi realno gledano mogao da padne? 30? 25? :unsure: 

 

Pasce ko Lester posle titule. Mmw

Link to comment

Shity ce da padne :happy:  Salah je pure class, a Klop mu nasao zicu. Kontam da ce biti kao i za Kejna sto smo mislili da je imao sezonu, a on kida 3 zaredom. 

Link to comment
12 hours ago, kipo said:

Arle potpisao Papastopulosa

 

Mislintat prebacuje Borussiju Dortmund 2015-16 u Arsenal + igrač koji je trebao potpisati za Borussiju (Lichtsteiner) + Leno i Kolašinac kao ex-Bundesliga igrači.

 

Komplikuje se priča oko Torreire, samo da to ne useremo. Igrač kojeg Arsenal mora dovesti.

Link to comment

Iskocila odnekud prica da Yerri Minu hoce Klopp u Liverpool-u i da mu je Barselona stavila cenu na 11 miliona evra jer im zauzima slot za strance. Wunderkid iz fm17 i fm18, do svoje 27 godine postaje najbolji defanzivac na svetu :D

Link to comment

A šta sam ja rekao posle onog tragikomičnog maja?

 

Veruje Klopara u svoje momke, svi su mu mili i dragi dok hoće da slušaju, makar hiljadu golova skrivili. Posebno golmani, gde golmana da menjaš, daleko bilo.

Link to comment

uzadamo se da nam nece ni biti potreban kad zaplesu crni orlic i njegovi napadacki opredeljeni drugari:fantom:

a vi konkurenti skidajte gace. 

salu na stranu... daleko bitniji problem od golmana je resen. ako se ne moze dovesti vrhunski golman zasto srljati. verujem da se ceka da se namesti situacija za alissona ili oblaka. 

kako bi ti to @Weenie Pooh uredio da se igras managera?

Link to comment

Joj ne znam, slabo gledam kontinentalni fudbal da bih mogao da procenim koji je golman kvalitet i po kojoj ceni, ali Klopp i društvo bi realno to morali da znaju. Za to su plaćeni, uostalom. 

 

Da kvalitetnijeg od Kariusa po pristupačnoj ceni nema - nikad me neće ubediti. Žao mi dečka, ali stvarno ne vidim u čemu je svrha tvrdoglavog forsiranja. Razumem da je zajebana situacija naći mu zamenu posle high profile brljotina zbog kojih će svaki klub automatski podići cenu za 30%, ali nemoguće da je status quo zaista neizbežan. (Iako sam bio uveren da će se za status quo na kraju odlučiti.)

Link to comment

ma ne radi se samo o golmanu. imas liverpul od prosle sezone koji pratis i znas mu sve falinke.

kako bi njega nadogradio i kojim redosledom? gde najvise skripi a sta moze da se zamaskira? 

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...