Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

19 minutes ago, kipo said:

Zanimljivo da u ugovoru nema otpusne klauzule, možda se rađa klupska legenda.

Pa jasno, ako nema klauzule onda ne može biti ni prodaje igrača. Kad se u novijoj istoiji fudbala desilo da igrač bez release clause izdejstvuje transfer, nikad.

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

Pa jasno, ako nema klauzule onda ne može biti ni prodaje igrača. Kad se u novijoj istoiji fudbala desilo da igrač bez release clause izdejstvuje transfer, nikad.

 

 

 

Link to comment
12 hours ago, Прслин said:

  Дићи ће и Ман Јунајтед, сигуран сам. :thumbsup:

 

E ako mu to uspe onda ću i ja priznati da je jedan jedini i neponovljivi  :D

Link to comment
53 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

 

E ako mu to uspe onda ću i ja priznati da je jedan jedini i neponovljivi  :D

 

Teško ako mu i ove godine budu dali neku siću od 500 miliona za kupovine igrača, jebiga, nije baš toliki mađioničar :(

 

Link to comment
Zanimljivo da u ugovoru nema otpusne klauzule, možda se rađa klupska legenda.

Колико добија недељно?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
2 minutes ago, porucnik vasic said:


Колико добија недељно?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne znam, ali do 2023. potpisao. Meni izgleda ko da planira ostati dugo. Mislim, mogoa je otici vec ovog ljeta gdje hoce, za koliko hoce.

Link to comment
8 minutes ago, kipo said:

Meni izgleda ko da planira ostati dugo. Mislim, mogoa je otici vec ovog ljeta gdje hoce, za koliko hoce.

 

Da ti nisu malo kontradiktorne te dve rečenice? Sa jedne strane potpisan ugovor znači da planiraš ostati dugo... a sa druge, već sledećeg leta možeš otići gde hoćeš za koliko hoćeš.

 

IMHO ni jedna ni druga tvrdnja nije tačna, ali ne vidim kako je moguće da su obe tačne.

Link to comment
32 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Da ti nisu malo kontradiktorne te dve rečenice? Sa jedne strane potpisan ugovor znači da planiraš ostati dugo... a sa druge, već sledećeg leta možeš otići gde hoćeš za koliko hoćeš.

 

IMHO ni jedna ni druga tvrdnja nije tačna, ali ne vidim kako je moguće da su obe tačne.

Kako kontradiktorne? Pa sto bi se dodatno obavezivao Lpoolu ako planira ici? Da je htio u Real/ Barsu/ Shity vec bi bio na putu tamo.

Link to comment

Pa obavezao se koliko prošlog leta. Ako je pod tim ugovorom slobodan kao ptica na grani, nema smisla praviti se da ga ovaj novi neraskidivo zadržava.

Link to comment

Повећали човеку плату. То је разлог за нови уговор.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Pa dobro, nemoj traziti dlaku u jajetu. Nije da ne bi nasli nacina da pritiscu klub da bi izdejstvovali transfer. Nije da vam se nije desavalo.

Link to comment

Svakako, ali to mogu da pokušaju i sledećeg leta - ne menja suštinski stvari nov ugovor. 

 

Bezbroj je primera u kojima igrač potpiše višegodišnji ugovor da bi onda tražio da ode mesec-dva kasnije.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...