Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

А питао сам се који ће нам тај белгијски зумберај. :lolol:

 

Битно је само да смо са Тевезом научили лекцију да се мување са трансферима не исплати. :dry:

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Majo said:

a u tome je stvar, cekaj kako im onda prolazi, npr. pozajmica Rafinje sa obaveznom kupovinom i na kraju nikom nista - nemaju pare?¿

 

Pa nisu ga ni kupili, kao što kažeš. :D 

Link to comment
4 minutes ago, ArleKino said:

 

Pa nisu ga ni kupili, kao što kažeš. :D 

pa znam :) ali sta im znaci onda rec obavezno u ugovoru? (ok, i ja svasta pitam)

Link to comment
16 minutes ago, Majo said:

pa znam :) ali sta im znaci onda rec obavezno u ugovoru? (ok, i ja svasta pitam)

 

Jebemliga, jesi li siguran da su stavili obavezno? Roma je, ako se ne varam, imala takav ugovor za Džeka™ kad su ga kupovali od Cityja. Neka me @crtamOrasi sa zadovoljstvom ispravi ako griješim - prvo je išla posudba na godinu dana, a onda obavezna kupovina (koja obično ima neku caku tipa: "20 odigranih utakmica" ili tako nešto).

Link to comment
4 minutes ago, ArleKino said:

 

Jebemliga, jesi li siguran da su stavili obavezno? Roma je, ako se ne varam, imala takav ugovor za Džeka™ kad su ga kupovali od Cityja. Neka me @crtamOrasi sa zadovoljstvom ispravi ako griješim - prvo je išla posudba na godinu dana, a onda obavezna kupovina (koja obično ima neku caku tipa: "20 odigranih utakmica" ili tako nešto).

Rekli su da je pozajmica sa opcijom za kupovinom, koja postaje obavezna ako se Inter plasira u CL. posle je krenula prica da Inter ne moze da ispuni obavezu, navodno krse pravila finansiranja, ulaze u crveno. Cvrc, a kupuju nekog tamo centarfora iz Argentine.

Eto ga sad, na kraju u Barsi. Uprava Barselone je ubedljivo najgora u celoj Evropi (od ovih vecih klubova).

Link to comment
4 hours ago, ArleKino said:

 

Jebemliga, jesi li siguran da su stavili obavezno? Roma je, ako se ne varam, imala takav ugovor za Džeka™ kad su ga kupovali od Cityja. Neka me @crtamOrasi sa zadovoljstvom ispravi ako griješim - prvo je išla posudba na godinu dana, a onda obavezna kupovina (koja obično ima neku caku tipa: "20 odigranih utakmica" ili tako nešto).

 

Pa može da se stavi obavezan otkup po ispunjenju u ugovor, a može i da se iskulira ako su obe strane na kraju za to. Inter nema para, a Barci naknadna pamet kaže da je malo i eto dogovora. Da kažem da u ovaj konkretan slučaj nisam upućen uopšte, nagadjam.

Italijani potežu pozajmicu sa obavezom zbog izigravanja ffp-a, ništa više, plaćanje je kao i svude na rate. Majstori su za šminkanje knjiga, ovo što recimo Juventus sada radi sa Genoom ili Roma sa Interom su odlični primeri. Neki igrači idu i tamo i ovamo, dodaje im se nekakva vrednost zbog plusvalenze, bonusi, klauzule, sto čuda. Prave podatke ne zna niko, kažu da uefa™ ne gleda blagonaklono uopšte i da će preduzeto nešto da prekine žurku.

Mi smo Radju platili malo ali onda smo Cagliariju sumnjivo preplatili Ibarba. Kao što sada preplaćamo dete i rekovalescenta jer imamo lufta u knjigama, a Inter će u narednoj fiskalnoj godini morati da se snalazi na drugoj strani a mi ćemo opet imati mesta. Prenosimo višak dalje. Juventus ipak uzima titulu najsumnjivijih transfera godine sa ovim što radi sa Genoom. Igrač iz serie b koji ide u jednom smeru osetno skuplji od jednog od najboljih golmana lige u prajmu u drugom, jea rajt.

Link to comment
33 minutes ago, 189- said:

bezveze mi je taj prelazak u tursku a jos uvek je tako mlad. nemoguce da nije bilo nekog premijerligasa koji su ga stvarno zeleli.

 

Ne znam... Mislim, on ni u Bournemouthu nije briljirao, ima historijat ozljeda kao i Abou Diaby, bljedunjav finalni proizvod i prilično je glupav. Ono, "za Englesku treba da igraju Englezi"-level.

 

West Ham se spominjao, baš kao i Palace.

 

Rooney otišao u DC United. U prajmu za mene najbolji engleski i ne samo engleski fudbaler. Prerano sazrio, prerano se potrošio.

Link to comment

Вилшир је давна жеља, мало зато што момак навија за Вест Хем, а мало зато што смо ми одлична депонија за младе Арсеналове таленте који никада нису достигли пун потенцијал због повреда или недостатка реалног квалитета. 

 

Фелаини изгледа потписује нови уговор са Ман Јунајтедом, што значи да нема ништа од преласка брата Арнаута код Бога фудбала, што опет значи да нема потребе ни да се гаси ватра Андерсоном. Али, трачева и лажних обећања не мањка: ту су Сери, Сторари, Бернард, Драговић, Џамал Луис из Норича... 

 

Вест Хем је ол овер д плејс, Пелегрини није успео да промени досадашњи начин рада - бар када су медији у питању. Са друге стране, већ су доведена три одлична играча и само је опште стање тима, који има рупа на све стране, као и повреда Ланзинија (који се не враћа до 2019) разлог зашто још увек нисам задовољан. Потребан нам је неки Паја, да се не лажемо. Мамицу му јебем, како нас је зајебао што је запалио кући. Могао је легенда клуба да буде, за стварно велике паре. Јебем ти луде фудбалерске главе.

 

 

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...