Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Šaćiri koji je javno pljuvao saigrače iz Stouka se baš i ne uklapa u ono što Klop dovodi. O Strakoši stvarno ništa ne znam.

 

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mi smo kao šatro navodno razgovarali sa Vilširom, ali postojala su izvesna neslaganja oko visine njegove plate. Pa smo isto tako kao šatro navodno razgovarali sa Bernardom iz Šahtjora ali su takođe postojala određena neslaganja oko visine novčanih sredstava. 

Link to comment

И један и друго фри трансфери, а фрка око плате. :isuse:

 

Eто шта бива од најављених 35 милиона фунти за Фелипе Андерсона. 

 

На крају ће да дође Сторари из Јувентуса и прогласиће га за велико појачање које је најављивано. 

Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

Saciri je slican Fekiru, lepo bi on legao Klopovoj postavci.

 

Lepo bi legao trošak od 10 miliona umesto 70 miliona za squad depth signing.

 

Bojim se samo da se Liverpula ne odreknu Vasić i moje ostale kolege alerične na fudbalere niskog težišta :sad: 

Link to comment

Јазавичар завршава у Вест Хему, нема грешке. Има он и брат Арнаут сваки дан да се заједно напијају и ломе свлачионицу уз урлик зурли, да л’ у нашој, да л’ у њиховој продукији, али иронично, пошто се зна ко су хипстери у Премијер лиги и овде на топику. :nobles:  

Link to comment

Jesu se nisu njih dvojica nešto kačili u Stouku zbog nekih ne-orlovskih gluposti, bila je čini mi se tako neka priča u Hjuzovoj eri?

Link to comment

Možda to i preživi, ali video iz svlačionice u kom Lovro, Shakira, i Gruja bratski & jedinstveno pevaju popularne hitove stanovitog Marka Perkovića svakako neće.

Link to comment
9 minutes ago, Weenie Pooh said:

Možda to i preživi, ali video iz svlačionice u kom Lovro, Shakira, i Gruja bratski & jedinstveno pevaju popularne hitove stanovitog Marka Perkovića svakako neće.

 

najverovatnije :(

 

 

Link to comment

Да Бог да изгубили све до једне буде ли арнаутски кепец заиграо.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
58 minutes ago, Weenie Pooh said:

Da, dobro, ali ja reko' da maksimalno dosolim kad već gradimo noćnomorske scenarije :D 

 

Evo mog prijedloga.

 

Hrvatska uzme SP i onda u svlačionici zapjevaju:

 

"Četrnaste, četrnaeste Švabo udario,

osamnaeste, osamnaeste Hrvat pobijedio!"

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...