Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

2 minutes ago, copkillah said:

 

Da li je dobar u izvođenju prekida?

Ne bas. Jako je brz i dobar dribler. Sak je i bolji kad igra po strani, ali moze i iza napadaca. 

U stvari, pre ovog WC nisam ga video da igra toliko istureno.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sve to super zvuči, ali šta god Klop da bira, ja mu verujem (osim golmana) :lol:

 

Ali fali neko za prekide, definitivno, mada bi to mogao da preuzme TAA.

 

Link to comment
8 minutes ago, copkillah said:

Sve to super zvuči, ali šta god Klop da bira, ja mu verujem (osim golmana) :lol:

 

Ali fali neko za prekide, definitivno, mada bi to mogao da preuzme TAA.

 

Mnogo je lepo gledati brze pasove Liverpoola u zavrsnici, Guedes bi se definitivno uklopio.

A za golmana cemo videti :)

Link to comment
9 hours ago, copkillah said:

Ali fali neko za prekide, definitivno, mada bi to mogao da preuzme TAA.

Zato što je izveo onaj jedan slobodnjak pre godinu dana protiv Hofenhajma? :unsure: 

Link to comment
12 hours ago, copkillah said:

 

Da li je dobar u izvođenju prekida?

 

U Valensiji prekide po difoltu izvodi Dani Pareho, tako da je nemoguće nešto o tome zaključiti na osnovu Gudešovih igara u Valensiji.

Link to comment

Džan će u Juventusu da prima 220k funti nedeljno, a za potpis je uzeo 14 miliona. Žao mi je što Liverpul nije uzeo pare za njega, ali šta je tu je. Ovaj lik je to dobro sublimirao:

 

 

Link to comment

14 miliona signing-on, WTF, to je više od jedne godišnje plate čak i po toj sumanuto visokoj nedeljnoj cifri.

 

Posle će neko da mi kaže da je otišao u Juve da osvaja trofeje...

Link to comment

Izgleda da je trend poslednjih godina da igraci koji prelaze negde za dz dobijaju nerealno visoke plate i te signing-on bonuse. Valjda rezonuju da posto klub nije platio 30 milki za otkup da onda mogu da uzmu deo tog kolaca za sebe.

Link to comment

Tako nesto, plata oko 100k, plus taj bonus od 14-16m koji ce isplatiti tokom 2 godine. Procitah i da je prvi igrac Juvea u istoriji koji ima otkupnu klauzulu... 50m evra.

Link to comment
20 hours ago, renne said:

 

 

Prikladna najava, u spotu igra isključivo rukom jer zna da će mu to sudije dopustiti da radi. :tongue:

 

1 hour ago, goofs said:

Izgleda da je trend poslednjih godina da igraci koji prelaze negde za dz dobijaju nerealno visoke plate i te signing-on bonuse. Valjda rezonuju da posto klub nije platio 30 milki za otkup da onda mogu da uzmu deo tog kolaca za sebe.

 

Pa to je tako od Bosmana, u tome i jest razlog zašto svi "slobodnjaci" treba da JM Bosmanu daju neki postotak svoje plate. Sol Campbell je bio valjda najplaćeniji igrač Premiershipa kad je iz Tottenhama otišao u Arsenal 2001.godine.

Link to comment

Pa da, ali cini mi se da u poslednje vreme bas uzima maha. Ono, 14M sign-on fee je vece od release klauzule pola nemacke lige.

 

Bice zanimljivo u kom pravcu ce se kretati fudbalsko trziste. Utisak je da ce igraci sada posto-poto cekati da im istekne ugovor (evo i Ronaldo to radi) da bi se omastili na ovaj nacin, ili zahtevali opet sign-on klauzulu od svog tekuceg kluba. Sto s druge strane znaci da bi klubovi morali iznova da kupuju sve svoje igrace svakih 4-5 godina, sto otprilike 4 kluba na planeti mogu da isprate.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...