Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Povrede nisu mogle doci u gore vrijeme. Nakon poraza u CL, gostovanje na Bridzu, pa borba s Liverpulom za top4. Užas. Ako ovo izgura, Ole je zaslužio posao. Neko zrno nade daje loša atmosfera u Celsiju, pa ce biti ciji igraci su vise klonuli u glavama. 

Link to comment

Dok čekamo kolo, u bwinu računali razna statistički najbolja partnerstva u PL (i drugim ligama) i na prvom mestu za najbolji defanzivni par su...

 

Karager i Ager :kecman::wub:

 

Zajedno su odigrali 8171 minut i primili su 58 golova, dakle projektovana 24.3 gola po sezoni.

 

Iza njih su Vidić i Ferdinand, sa 24.6.

 

Evo, ko hoće da se zanima, ima svačega: https://sports.bwin.com/en/news/football/goalscoring-partnerships

 

(pre nego što se dežurne hepo kockice upale, ne shvatajte ovo previše ozbiljno, to je samo zanimljiva statistika)

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
10 hours ago, Meazza said:

Nikad nisam kapirao potcenjivanje Karagera i njegove karijere.

 

Kakvo potcenjivanje? Ljudi se danas uglavnom čude kakvu je karijeru uspeo da sagradi imajući u vidu da su mu i fizikalije i fudbalska inteligencija bile negde na nivou 1 Fila Džonsa. 

 

Čovek je legenda kluba zato što je navijačima oduvek delovao kao jedan od njih, ali bukvalno - kao da je iz nekog balona™ zalutao na teren Enfilda pa počeo da krlja i nasumično nabada. Success story sa kojim bi želeo da se poistoveti svaki rekreativac. Carragher je za LFC svog vremena bio Begbie iz Trainspottinga.

 

Neutralnima je vazda bio smešan koliko ja znam, uglavnom iz istih razloga. Naskrivljavao se penala i nadavao autogolova, više je puta zabio za Totenhem nego za Liverpul.

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Kakvo potcenjivanje? Ljudi se danas uglavnom čude kakvu je karijeru uspeo da sagradi imajući u vidu da su mu i fizikalije i fudbalska inteligencija bile negde na nivou 1 Fila Džonsa. 

 

Čovek je legenda kluba zato što je navijačima oduvek delovao kao jedan od njih, ali bukvalno - kao da je iz nekog balona™ zalutao na teren Enfilda pa počeo da krlja i nasumično nabada. Success story sa kojim bi želeo da se poistoveti svaki rekreativac. Carragher je za LFC svog vremena bio Begbie iz Trainspottinga.

 

Neutralnima je vazda bio smešan koliko ja znam, uglavnom iz istih razloga. Naskrivljavao se penala i nadavao autogolova, više je puta zabio za Totenhem nego za Liverpul.

 

Valjda je i rekorder na tom polju od 90tih pa na ovamo, tj. od postanja PL.

 

1 hour ago, MiddleClass said:

Previse je ispolirao pa se klizaju. :fantom:

 

:lolol:

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...