Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 minutes ago, goofs said:

Ma 400k dobija zato sto prelazi za dz i sto Juventus nije morao da ga plati 40milki, to je danas moderno :fantom:

 

With that said ne bih mu dao tolke pare u zivotu.

 

Ništa mu to neće pomoći mada je tačno naravno. Onog momenta kad malo lošije krene da igra svi će mu sesti na kičmu kolektivno...

 

Mislim s tom platom pretpostavljam da će biti ubedljivo drugi najplaćeniji igrač tamo posle Ronalda, a odokativno deluje da je po kvalitetu podosta daleko od drugog najboljeg, na stranu što mogu misliti šta će npr. Pjanić da traži kad bude obnavljao kad vidi ovog veselnika.

Edited by Deco
Link to comment

Mislim da će ga savršeno boleti što će mu svi sesti na kičmu kolektivno. 4 godine puta 52 nedelje puta 400 kila nečega je sasvim dovoljno materijala da se razvije bol u bulji za nedaće tog tipa.

Link to comment
17 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Mislim da će ga savršeno boleti što će mu svi sesti na kičmu kolektivno. 4 godine puta 52 nedelje puta 400 kila nečega je sasvim dovoljno materijala da se razvije bol u bulji za nedaće tog tipa.

 

Naravno, garantovan ugovor je garantovan ugovor. Ovo više komentarišem iz ugla koga god iz Juvea koji je došao na ovu blistavu ideju. Remzi bi trebalo da bude potpuni mentol da uopšte gubi vreme na razmišljanje ako je ovo sve što se piše tačno.

Link to comment

Pa dokle ce da trpe vise ovU Dubravku, cisto hvatanje na metar od gola , on prima gol u zadnjoj sekundi... proslo kolo na wembliju ljudi krvare za 0-0 , on prima gol 5 min pre kraja kroz samoga sebe, strasno!

Link to comment
1 minute ago, San Epifanio said:

Zar ovo nije bio faul nad golmanom?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 

 

Nije brate, iako navijam za NUFC

Link to comment
31 minutes ago, James Marshall said:

Najgori sport svijeta, jebote bog, zarađuje kao hiljadu radnika Fiata. Treba fabriku da zapale. Svijet otišao u kurac. 

Zarađuje kao dve hiljade mene, a ja nemam ni fabriku da zapalim :mad: 

 

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...