Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Salah ovako nije padao u Romi :dry:
 
Znam da se niko ko voli ManUTD ne sme drznuti da na ovom svetom topiku komentarise sudjenje, ali Salah je do savrsenstva doveo umetnost padanja u 16.
 
 
Pa nije, prošle sezone se uvek trudio da ostane na nogama posle faula i nikada mu nisu svirali penal. Sada prosto pada kada ga fauliraju i dobija zaslužene penale :fantom:
Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

32 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kakvo je vreme došlo, ako ti ne slome nogu u kaznenom, znači da si dajvovao. Teoretičari zavere na svakom ćošku jbt. Koliko ide ta priča da sudije forsiraju Liverpul, a ovi nisu osvojili ništa 30 godina.

 

 

4 penala u 4 utakmice, dok se lomi sezona. Većina iz kategorije, ima elemanata, ali baš i ne mora da se svira ako nisi salah.

 

edit - da ponovim, glavni konkurent za titulu ima jedan ukupno, u čitavoj ovoj sezoni. a nije da ne bih imao šta podeliti na temu da je bio dres crvene boje...

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Većina iz kategorije "čist prekršaj kao suza". Isto tako, pre toga nije sviran penal 14 meseci za Liverpul na Enfildu, eto, i takve stvari se dešavaju. Čak i ne navijam za Liverpul, ali me najviše na svetu smara kuknjava, posebno ako je neosnovana.

 

Da ne pričam da je tvojoj ekipi suđen penal u 90tom protiv istog tog Liverpula pre koji mesec.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
26 minutes ago, Strahan said:

nemoj vise da mi kritikujes robena da je padavicar. ovaj iz liverpula je pobedio

imace bar 2 penala protiv mojih u ls

 

Roben je ipak iskusan na tom polju, kao sto rekoh Salaha je pratio drugaciji imidz.

Link to comment
17 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Većina iz kategorije "čist prekršaj kao suza". Isto tako, pre toga nije sviran penal 14 meseci za Liverpul na Enfildu, eto, i takve stvari se dešavaju. Čak i ne navijam za Liverpul, ali me najviše na svetu smara kuknjava, posebno ako je neosnovana.

 

čistost je u oku posmatrača, ali prva od ta 4 je ovaj :lolol: - https://streamja.com/1KXk

 

ali i onako bi bila greška previše se fokusirati na pojedinačne sitaucije. liverpul prosto ove sezone ima daleko najbolji kriterijum kod sudija. ne znam zašto, ali meni je to prilično očligledno. ne manifestuje se nekakvim brutalno očiglednim tolovskim krađanja, niti sam se ikad pravio da se to događa. jok, prosto sitne odluke daleko češće odu u korist liverpula nego što ne odu, i konstantno dobijaju svaki penal na ovom svetu koji je moguće dobiti. tj za koji postoji i najsitniji mogući osnov. dobro plus par komada za koje ne postoji osnov, pogreši čovek :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Tacno sam znao da cu na 4 neprocitane strane da procitam samo da li je bio penal ili nije. Pa normalno da mu sviraju penale kad svi pokusavaju da budu Ramos i da mu rade man marking, a dobro znamo da nema Ramosa iznad Ramosa, narocito ne medju stamenim defanzivcima iz Premijer lige.

 

Prosle sezone je Salah bio prilicno iznenadjenje svima, man marking mu je radio samo Murinho (al to nije bilo tesko jer je igrao sa 9 igraca nazad), mozda Poketino i to je to. Svi ostali su igrali zonu a i Salah je vise igrao van 16, po krilu (running down the wing i tako to) i ne toliko cesto ulazio u 16.

 

Link to comment

Vaš problem je, čini mi se, što ste izgubili od Palasa i Lestera, kiksevi koji se Pepu nisu desili prošle godine. Takođe, Čelsijev problem je što ovaj put nije pogodio sa italijanskim trenerom. Dakle, svoje dvorište. Ali, ako će vam biti lakše da svarite priču kako se ceo svet, pa i sudijski, urotio protiv vas, nemam ništa protiv toga.

Link to comment

nemamo mi nikakvih problema, 2 horse race a drugog konja jaše 1 klop :D

 

titula je znači u džepu, samo sam kao 1 pravi prijatelj fudbala zabrinut šta fudbalu donose ili odnose ovi penali svirani po salahovskim kriterijumima...

Link to comment

Brighton’s manager Chris Hughton said that he, unlike the home fans, had no grievance with the referee over the penalty awarded to Liverpool for a clear foul by Pascal Gross on Salah.

 

Ali džabe, razni ruksinoliki prijatelji fudbala™ rukovode se ocenama 1 Garija Nevila, pa šire McSalah budalaštine po internetu...

Link to comment

A na kraju krajeva, penal nije zagarantovan gol. Čak i zabrađeni Severnoafrikanci znaju da ga omaše, viđeno na Enfildu ove sezone.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
28 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

nemamo mi nikakvih problema, 2 horse race a drugog konja jaše 1 klo:D

 

titula je znači u džepu...

 

onaj stari ruxin je znao to i bolje...:cry:

Link to comment

možda je do mene, možda je ovo sad stvarno novi kriterijum za penale koji važi za sve timove u crvenim dresovima iz grada liverpula.

 

a mi stariji ćemo se sa setom sećati davnih dana 2018. god. kad su ovakve stvari prolazile bez problema...a ne stani ipak nije, andy licence to kill robertson i dalje igra fudbal. :fantom:

 

1) https://streamable.com/54ygy

 

2) https://www.reddit.com/r/soccer/comments/89wi8d/sterling_penalty_appeal_vs_liverpool/

 

3) https://www.reddit.com/r/soccer/comments/acryfp/raheem_sterling_v_liverpool_credits_ugabeagyezeke/?ref=share&ref_source=embed&utm_content=title&utm_medium=post_embed&utm_name=1f116d578f41441e9c0080d9754f92da&utm_source=embedly&utm_term=acryfp

 

 

 

 

 

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...