Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

prokliže totalno nevezano od ovih robertsonovonih džudo zahvata?

Prokliže istovremeno sa Robertsonovim džudo zahvatima. Čovek je u trku zavrnuo, loptu izbio u pravcu Lovrena i pokušao da je stigne, u čemu mu je Robertson zasmetao... a na sudiji je da proceni koliko. Kao što rekoh, nekima se i to sudilo - da nemate na klupi pasivno agresivnog Pepa nego npr. agresivno agresivnog Fergusona, dobili biste i tu penal, i na još sto mesta. 

 

Ja pokušavam da ti ilustrujem razliku između te situacije (podložne sudijskoj interpretaciji) i situacije u kojoj branič povuče/saplete napadača koji kreće u šut (nepodložno sudijskoj interpretaciji). 

Link to comment

Salah ovako nije padao u Romi :dry:

 

Znam da se niko ko voli ManUTD ne sme drznuti da na ovom svetom topiku komentarise sudjenje, ali Salah je do savrsenstva doveo umetnost padanja u 16.

 

 

Link to comment
1 hour ago, 189- said:

ruxine, ustedecu ti vreme i macovanje na sledecih osam stranica i odmah reci da je svaki penal nad salahom ili maneom cist dok je svaki moguci prekrsaj u sesnaestercu liverpoola nepostojeci. 

Саветујем и теби и покојном Рукси да спремите повећи букет за мај. Појединачно.:sleep:

Иначе како је лепо кад усташа у покушају не игра. И приучени центархалфови са мозгом су бољи за класу од те волине.

Link to comment

Kakvo je vreme došlo, ako ti ne slome nogu u kaznenom, znači da si dajvovao. Teoretičari zavere na svakom ćošku jbt. Koliko ide ta priča da sudije forsiraju Liverpul, a ovi nisu osvojili ništa 30 godina.

Link to comment
3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kakvo je vreme došlo, ako ti ne slome nogu u kaznenom, znači da si dajvovao. Teoretičari zavere na svakom ćošku jbt. Koliko ide ta priča da sudije forsiraju Liverpul, a ovi nisu osvojili ništa 30 godina.

То напросто овај малиша се не разуме у фудбал па кука вазда као Калимеро.

Link to comment
27 minutes ago, John Coltrane said:

Salah ovako nije padao u Romi :dry:

 

Znam da se niko ko voli ManUTD ne sme drznuti da na ovom svetom topiku komentarise sudjenje, ali Salah je do savrsenstva doveo umetnost padanja u 16.

 

 

nemoj vise da mi kritikujes robena da je padavicar. ovaj iz liverpula je pobedio

imace bar 2 penala protiv mojih u ls

Link to comment
8 minutes ago, porucnik vasic said:

То напросто овај малиша се не разуме у фудбал па кука вазда као Калимеро.

 

e desi poručniče, jel bio penal nad rašoom prošli vikend?

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...