Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa ove sezone za WHU nije suđeno jedno deset ozbiljnijih penala, što nam govori da ime i dres koji se nosi ima itekako ulogu prilikom dosuđivanja.
Jesi li ti juče počeo da gledaš fudbal?

BTW njemu se prošle sezone mnogo šta nije sudilo, a ovo danas je bukvalno definicija čistog penala
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

...glavu gnjilanskog gnoma...

:laugh:

PPP goes GGG

 

sad vidim o čemu se raspravlja ovdje (glede Mujovog penala) - ja uopšte nisam percipirao™ ono kao povlačenje za ruku, nego kao šutiranje po nozi kojom je Mujo zamahnuo da šutne...

 

kažete da sam sve vrijeme lagao sebe?

:cry:

 

elem, another day, another dollar three points

 

đe je jebeni strikethrough ovdje? Propala mi je vrhunska fora, jebem ti i ppp i lozu i sve...

Edited by Pantelija jr
Link to comment

@copkillah Ma to je oaj neporeciv argument, "isti takav penal nije bio suđen pre šest nedelja za WHU". Pošto je nemoguće da su tada sudije pogrešile, je li.

 

33 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

a jel ovo nije sličan penal kao onaj koji je robertson napravio nad rašom prošle nedelje? pitam za druga

o onom nismo neštu ni diskutovali, ovaj je jasno čist kao suza.

 

Tog o kom nismo diskutovali ja se ni ne sećam, ali u pricipu se slažem da ni o ovom danas nije trebalo diskutovati :dry: 

 

Link to comment
2 minutes ago, Pantelija jr said:

sad vidim o čemu se raspravlja ovdje (glede Mujovog penala) - ja uopšte nisam percipirao™ ono kao povlačenje za ruku, nego kao šutiranje po nozi kojom je Mujo zamahnuo da šutne...

 

đe je jebeni strikethrough ovdje? Propala mi je vrhunska fora, jebem ti i ppp i lozu i sve...

Moguće da ga je svirao zbog saplitanja, tj. da povlačenje ne bi ni svirao da ovaj nije pao, ali meni je očigledniji prekršaj to prvo. Igrač te zaobiđe a ti ga zgrabiš za ruku, onako košarkaški pametno™.

 

A jebeni strikethrough ti je precrtano S, bolan. 

Link to comment

ruxine, ustedecu ti vreme i macovanje na sledecih osam stranica i odmah reci da je svaki penal nad salahom ili maneom cist dok je svaki moguci prekrsaj u sesnaestercu liverpoola nepostojeci. 

Edited by 189-
Link to comment
13 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

A na to si mislio, OK, ipak se sećam :D 

 

Pa znaš kako, we've seen them given ali veze nema sa ovim današnjim. Tu su i Sterling i Robertson proklizali po mokroj travi, izgubili ravnotežu, prepošteni Škot jeste uhvatio oko struka jamajčanskog prevaranta i ploditelja maloletnica, ali ni u čemu ga stvarno nije sprečio. Lopta je iz zavrtanja otišla pravo Lovru na špic - sudija bi mogao da umisli da bi se Sterling iz tog driblinga munjevito povratio i nastavio akciju da mu nije Robertson zasmetao... ali bi to bila baš stroga interpretacija događaja.

 

Drugačija bi stvar bila da je Rasim kontrolisao loptu, obišao Škota i namestio se na šut, a onda ga ovaj povukao sa leđa i gurnuo klipove u točkove. Na primer, kao što su izveli Salah i Gross večeras.

 

Edit: Evo vidiš, 189- je najzad shvatio, sa vremenom ćeš i ti isto tako. Biće "I for one welcome our new Scouse overlords..."

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Duboko zagledan u sopstveno srce (uz još dublje izvinjenje borcu za pravdu po imenu 123- ili kako već), ja bih rekao da ovaj tzv. penal nad plačipičkom (zamislite da je ovo precrtano i da poslije toga piše “rašo”) nije bio, pa otud nije ni sviran, zbog OČIGLEDNOG OBOSTRANOG POVLAČENJA. Koliko pristrasan moraš da budeš da ne vidiš desnu ruku PP-R-a oko Robertsonovog nejakog vrata?

Link to comment

 

2 minutes ago, Weenie Pooh said:

prepošteni Škot jeste uhvatio oko struka jamajčanskog prevaranta i ploditelja maloletnica, ali

 

 

znači faul jasan, penala nigde. fala vini, samo sam želeo da postoji zapis o ovome na internetu.

 

poslužiće :fantom:

Link to comment
4 minutes ago, Pantelija jr said:

Duboko zagledan u sopstveno srce (uz još dublje izvinjenje borcu za pravdu po imenu 123- ili kako već), ja bih rekao da ovaj tzv. penal nad plačipičkom (zamislite da je ovo precrtano i da poslije toga piše “rašo”) nije bio, pa otud nije ni sviran, zbog OČIGLEDNOG OBOSTRANOG POVLAČENJA. Koliko pristrasan moraš da budeš da ne vidiš desnu ruku PP-R-a oko Robertsonovog nejakog vrata?

 

https://streamja.com/jWM4

 

vid ti ovog salaha mangupa kako on nabija lakat grosu, pa teatralno pada :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Pa to što misliš da svaki dodir u šesnaestercu (osim nad pravovernicima u crvenom) mora biti penal, to je direktna posledica tvog nepoznavanja novih ofsajd pravila iz 2014.

 

Na sudiji je da proceni da li je kontaktom branič stekao prednost, tj. oduzeo prednost napadaču, i odluči da li da svira. Ako se čovek namešta na šut pa ga neko povuče i sruši, tu je penal jasan. Ako čovek prokliže u driblingu na golaut liniji zajedno sa braničem koji ga usput obgrli, tu je penal manje jasan - sudija mora da proceni kako bi se stvari odvijale da kontakta nije bilo. 

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...