Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Стварно не знам зашто би неко изабрао да живи крај сунчаног Колосеума уместо на кишним лондонским доковима. Једино што би на доковима игарао Лигу шампиона, а у Риму... oh, wait.  

Link to comment

Мислим да енглеска репрезентација не би успела да се пласира у Лигу шампиона да игра Премијер лигу. Пето-шесто место плафон, и то без много повреда и са добрим тренером. 

Link to comment
52 minutes ago, Прслин said:

Стварно не знам зашто би неко изабрао да живи крај сунчаног Колосеума уместо на кишним лондонским доковима. Једино што би на доковима игарао Лигу шампиона, а у Риму... oh, wait.  

 

Kako neko može da izabere klub u kome je jedan Toti direktor ispred kluba u kome tu funkciju vrši Karen Brejdi. 

Link to comment

Срећом, Рома није желела Исаију Диопа нити Луку Фабијанског. Први потписао петогодошњи уговор, други трогодишњи; вредност трансфера 21 милион фунти и 7 милиона фунти. Ово за Исаију објавили Французи, а Телеграф каже да ће Вест Хем јавно обзнанити да су уговори потписани сутра јер данас Лука игра на Светском. 

Link to comment
1 hour ago, Прслин said:

Срећом, Рома није желела Исаију Диопа нити Луку Фабијанског. Први потписао петогодошњи уговор, други трогодишњи; вредност трансфера 21 милион фунти и 7 милиона фунти. Ово за Исаију објавили Французи, а Телеграф каже да ће Вест Хем јавно обзнанити да су уговори потписани сутра јер данас Лука игра на Светском. 

 

Flappy-Handski kod vas, znači.

 

Ne znam šta bih rekao. Ako hoćeš da se naoptimišeš, nađi video "Ending the drought" na YouTubeu o Arsenalovom FA Kupu 2014.godine i zanemari da je to bilo 2014.godine. Dojam o njegovoj karijeri u Arsenalu popravljaju bljeskovi u zadnje dvije sezone kad je imao neke fantastične utakmice (dvije protiv Heynckesovog i Guardiolinog Bayerna u Minhenu koje Arsenal nije izgubio i ona protiv Suarezovog Liverpoola u kupu se izdvajaju), s tim da su ga kroz karijeru dosta jebavale ozljede.

 

West Ham bi mogao biti klub za njega, negdje u onoj želatinastoj smjesi od 8. do 20.mjesta, on spada u bolji dio.

 

 

 

Arsenal danas objavio spisak Emeryjevog staffa. Najveća iznenađenja su odlazak Lehmanna i ostanak Boulda koji je izgleda pristao na bilo kakav posao u Arsenalu. Julen Masach, moja redovna FM akvizicija, je tu.

Link to comment

Фабијански има неку ненормалну статистику, типа четврти голман лиге по проценту одбрањених шутева, тако нешто. Хајде да је у питању број одбрана, Свонси су пунили ко је стигао, али проценат је ипак нешто друго. Али, ја сам већ рекао да је мени Адријан више него добар голман, према томе дует Фабијански - Адријан је сто пута бољи од Харт - Адријан. 

 

Главни згодитак су Исаија и Фредерикс. Две тако за нас критичне позиције покривене са два потенцијално одлична премијерлигашка играча тако рано у прелазном року, то је баш пријатно изненађење. Наравно, ако се деси, ништа ја не верујем порнићарима. 

Link to comment
19 minutes ago, John Coltrane said:

Bice bravura, a bice i pocetnickih gresaka - cuvaj zivce.

 

Kolko para?

 

22 miliona funti. 

 

Wilshere napušta klub po isteku ugovora. Emery mu rekao da će imati sporednu rolu. Šteta što je na kraju tako ispalo za njega, mogao je imati veliku karijeru kao novi Mr Arsenal da je imao malo više sreće sa ozljedama i malo više mozga. Spominju se Palace, West Ham...

Link to comment
4 hours ago, Majo said:

Liverpul izgleda ide po Guedesa. To bi vec bila ozbiljna kupovina.

Имаш гајбу ако буде остварено.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...