Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

10 minutes ago, ArleKino said:

 

35 miliona eura za ponajboljeg golmana svijeta je sitniš.

 

Kamo li će Navas?

real prosao kao sa kroosom.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

43 minutes ago, cvrlle said:

tako je. saciri nije krilo...:fantom: sta li su samo radile silne neznalice tipa heynckes, hughes i ostali gurajuci ga mahom u desnu stranu:isuse:

 

Uh što si naporan danas... Može na desnom krilu, ali može i na levom. Pre svega može centralno u rupi iza napadača, jer tu nema ko ne može ako zna sa loptom. Dakle može da krpi gde god Klopu zatreba, slično kao što je pokušavao da radi rahmetli Lallana.

 

Isto što se pričalo o Fekiru pre Svetskog prvenstva, kad ja pitam "gde sad taj da se udene, umesto Salaha ili u sredinu već pretrpanu igračima?" a vi odgovarate "ma naći će se mesta, može on i levo a sredina će se rotirati, duga je sezona, biće povreda..." apsolutno je primenjivo i na igrača koji je umesto njega kupljen! Postoje bitne razlike, naravno - Fekir je nešto kvalitetniji i pedesetak miliona skuplji, pa stoga teško da bi pristao da ga šetaju sa pozicije na poziciju u zavisnosti od toga ko se gde povredi ili umori.

 

Shaqiri je za tu ulogu mnogo smislenija opcija, posebno ako uz uštedu na njemu može da se uzme i kvalitetan golman. Dakle, uzalud se nadaš novom Kukiju. Klopp pare evidentno ulaže drugde - VVD, Keita, Alisson - i povećava squad depth da ne bi opet u drugoj polovini sezone broj na klupi morali da popunjavaju tinejdžeri. Da li će mu uspeti zavisi od kvaliteta koji dovodi, odnosno od toga kako ga bude uklapao, ali na papiru meni deluje sasvim smisleno to što pokušava. (Za razliku od, na primer, bacanja 60-70 miliona na rotacionog Fekira dok gol čuva 1 Karius.)

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
9 minutes ago, Weenie Pooh said:

Shaqiri je za tu ulogu mnogo smislenija opcija, posebno ako uz uštedu na njemu može da se uzme i kvalitetan golman. 

 

cekaj, nesto mi je promaklo, od kad ti verujes da jurimo kvalitetnog golmana?:blink:

zar nece plavokosi maneken da nas brani i u narednim sezonama zato sto je klopp jarac koji slepo veruje u njegovo vaskrsenje?

Link to comment

Naravno da sam to očekivao, zato me je potpuno iznenadilo ovo da nudimo 60 miliona za Alisona.

 

Klopp je poznat po tvrdoglavoj veri u svoje igrače, uopšte nije isključeno da je iskreno lupetao kako je Karius sjajan dečko, samo ga malo jebu mediji zbog par greškica, i pokušao da spizdi sav budžet na Fekira. Ako je taj dil neočekivano propao, a Karius ubrzo podsetio kakva je rupčaga, možda je i njegovom tati došlo iz dupeta u glavu da bi mu bolje bilo da ta sredstva preusmeri u nekog golmana.

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Naravno da sam to očekivao, zato me je potpuno iznenadilo ovo da nudimo 60 miliona za Alisona.

 

samo ti nastavi da se iznenadjujes, nemam nista protiv :)

Link to comment
1 hour ago, cvrlle said:

samo ti nastavi da se iznenadjujes, nemam nista protiv :)

 

To je bilo prijatno, dovođenje Fekira u ove preostale dve nedelje bi bilo neprijatno :sad:  

Link to comment

Meni zao Kariusa, mlad i talentovan. Ovoga nisam dovoljno gledao, ono sto jesam ... nista posebno. Bolje tog Fekira pa da se ide na gol vise non-stop. To sto bi Karius na svakoj drugoj-trecoj primao neki bezvezni gol, nadoknadi napad. Plus dobra zajebancija na temi bi bila da ostane Karius :D

 

Link to comment

Nema tog napada koji može da nadoknadi šta odbrana prospe, tu filozofiju zaboravimo gospodo. Nije prvak ko najviše da golova već ko najmanje primi.

Link to comment
13 hours ago, radnik said:

Meni zao Kariusa, mlad i talentovan.

 

4 hours ago, Jean-Luc Picard said:

I meni žao što ide Karius :sad:

Meni ga je bilo žao još u maju, ali trenutno mi je nekako više žao nas sa njim. Mlad lep i talentovan za Instagram manekenisanje, snaći će se on već u životu.

Link to comment

izgleda dogovoreno 66m gbp. jos samo da mu se provere kolena :fantom:

mislim da ce ovaj transfer znacajno da nas priblizi onom ruxinovom buretu :blink:

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...