Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, ArleKino said:

Zadnja (jedina) pobjeda Liverpoola protiv Mourinha na Anfieldu u ligi je iz sezone 2006-07 (2-0, Kuyt i Pennant). Iz nekog razloga su za Chelsea tad stopere igrali Ballack (OK, on je u Kaiserslauternu i Bayeru igrao sve) i Essien. :huh: 

Sećam se te utakmice, posle je Specijalni na KZŠ rezignirano tvrdio kako je Rafa namerno izveo Krauča i gađao ga dugim loptama, ali šta On da radi kad su mu startni štoperi povređeni. Nema se para za rezerve, jebiga...

 

Ton je bio onako "Jel' vidite kakvim prljavim trikovima mora da se služi debeli španski konobar da bi me dobio? Izveo visokog centarfora iako dobro zna da su moji štoperi niski!" 

 

(Meni je doduše ostalo u sećaju da su štoperi bili Essien i Paulo Fereira, da je Ballack igrao u sredini, ali možda grešim.)

Link to comment
48 minutes ago, Weenie Pooh said:

(Meni je doduše ostalo u sećaju da su štoperi bili Essien i Paulo Fereira, da je Ballack igrao u sredini, ali možda grešim.)

 

Ballack nije igrao štopera 100% na toj utakmici. Opasan gol je dao Pennant.

Link to comment
16 minutes ago, kipo said:

Njemu je i Drogba igrao jednom štopera, odnosno najavljivao ga je na poziciji klasičnog štopera pred utakmicu. Svijet se ložio na genijalnost specijalnog.. :dry:

Njemu je Eto igrao levog beka, u polufinalu cl, i on je dobio tu utakmicu...  :fantom:

 

Edit, u stvari, izgubio je tu utakmicu, ali je prošao dalje ...

Link to comment

Фабијански :hail:

 

А Андерсон једним дриблингом кроз ноге повредио двојицу играча Фулама, плус је том приликом био пенал који није свиран. :ohmy:

Edited by Прслин
Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...