Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Engleski dokolicari :D napravio je pauzu, al' ajde ovako je zanimljivije.

 

Btw, kad smo vec kod Celzija, Morata se nudi Barsi, da zameni ostarelog Suareza :lolol: (meni ovo smesnije od Pepa).

Link to comment
4 hours ago, Majo said:

Btw, kad smo vec kod Celzija, Morata se nudi Barsi, da zameni ostarelog Suareza :lolol: (meni ovo smesnije od Pepa).

 

Nudio se pre neki dan i Milanu, u paketu sa Bakayokom i Fabregasom za Higuaina. Sprdnja sta ostade od coveka.

Link to comment

U PL eri je Liverpool ispred Uniteda završio triput (2001-02, 2013-14, 2016-17).

 

Zadnja pobjeda Liverpoola nad Unitedom u ligi je bila u sezoni 2013-14 (3-0. ona utakmica na kojoj je Gerrard pucao tri penala dosuđena protiv Uniteda na jednoj utakmici na Old Traffordu, a viđen je i jednorog u letećem tanjiru).

 

Zadnja pobjeda Liverpoola protiv Mourinha u ligi je iz sezone 2015-16, Klopp je dobio kod Chelsea 3-1.

 

Zadnja (jedina) pobjeda Liverpoola protiv Mourinha na Anfieldu u ligi je iz sezone 2006-07 (2-0, Kuyt i Pennant). Iz nekog razloga su za Chelsea tad stopere igrali Ballack (OK, on je u Kaiserslauternu i Bayeru igrao sve) i Essien. :huh: 

Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Posle te pode od 3-1, u Londonu, Murinjo je dobio otkaz, jel tako?

 

Leicester mu je presudio i Ranieri kojeg je ismijavao. Hiddink onda spašavao sezonu.

 

@kipo Sve je to tačno, ali... Van Gaalov United je ismijavan kao tim bez boje, okusa i mirisa, ali su Liverpoolu u ligi redovno uzimali mjeru. Mi smo u sličnom kanalu po pitanju Uniteda - Moyesovom Unitedu u dvije utakmice nismo dali gol.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...