Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

@copkillah 

 

Nisam ni rekao da ga je on kupio nego da ga je izuzetno unapredio. Sterling najkvalitetniji materijal.... cini mi se da je to naknadna pamet. Kad ga je Siti kupio to nije tako delovalo IMHO, i trebala je cela sezona pod Gvardiolom da pocne da radi ovo sto sad radi. 

 

Ima stvari koje ja mrzim kod Gvardiole i njegovih fanova, izmedju ostalog taj narativ o supertreneru koji pravi pitu od govana sa genijalnim supersistemom i slicne budalastine, tako da veruj mi da sigurno ne spadam u njih. Ali mora se odati priznanje na nekim stvarima, nece biti da tu nema bas nista izuzetno. He has some sort of knack, igraci mu napreduju u svim timovima, zna da im nadje mesto. Kao sto ga fanovi uzdizu u nebesa, tako oni koji ga ne gotive uvek potcenjuju tu vestinu koja uopste nije za potcenjivanje. 

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, Meazza said:

@copkillah 

 

Nisam ni rekao da ga je on kupio nego da ga je izuzetno unapredio. Sterling najkvalitetniji materijal.... cini mi se da je to naknadna pamet. Kad ga je Siti kupio to nije tako delovalo IMHO, i trebala je cela sezona pod Gvardiolom da pocne da radi ovo sto sad radi. 

 

Ima stvari koje ja mrzim kod Gvardiole i njegovih fanova, izmedju ostalog taj narativ o supertreneru koji pravi pitu od govana sa genijalnim supersistemom i slicne budalastine, tako da veruj mi da sigurno ne spadam u njih. Ali mora se odati priznanje na nekim stvarima, nece biti da tu nema bas nista izuzetno. He has some sort of knack, igraci mu napreduju u svim timovima, zna da im nadje mesto. Kao sto ga fanovi uzdizu u nebesa, tako oni koji ga ne gotive uvek potcenjuju tu vestinu koja uopste nije za potcenjivanje. 

 

Oko prvog dela se ne slažemo, dečko je imao sa 20 godina dve stvarno stvarno dobre sezone iza sebe i ne može se reći da je bio mačka u džaku. Naravno da je bilo još mnooogo prostora za napredak, ali ponavljam, imao je samo 20 godina. Milsim on je blistao pod Rodžersom sa 18-19-20 godina, kako neće da zablista duplo pod Gvardiolom kao stariji i iskusniji? :D

 

Oko drugog dela se uglavnom slažem i jedino što ja pričam je da ne možeš da zanemariš da je uvek imao savršene uslove da izgura svoje ideje. Ali naravno da mu treba odati priznanje što to ume da radi.

 

Link to comment
33 minutes ago, copkillah said:

Ne verujem, kao prvo onoliko smo čekali to uklapanje Fabinja u sistem da bi ga odjednom bacio na sasvim desetu poziciju. A kao drugo, Milner se već više nego uspešno dokazao na beku.

Nemoj me molim te o Milnerovoj uspešnosti na beku. Čovek je prespor za tu poziciju i gotovo.

 

Shaqiri na poziciji Firmino, Firmino na poziciji Mane, Salah najzad na svom mestu... izgleda.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Takođe se slažem da je Sterling goreo kad je došao u Siti. Nije čudo što jee plaćen 50 milki, što je ekvivalent sadašnjim 100m. Bio je genijalan u Onoj sezoni Liverpula.

Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

Takođe se slažem da je Sterling goreo kad je došao u Siti. Nije čudo što jee plaćen 50 milki, što je ekvivalent sadašnjim 100m. Bio je genijalan u Onoj sezoni Liverpula.

Između te i odlaska u City bila je još jedna, koju je odigrao preko Kurca.

Link to comment

Da, tu je već počeo da kenja zbog male plate i počeo malo da zabušava. Deluje mi da su njegovi padovi u igri posledica mentalne krhkosti, za mene njegov talenat sa lotom u nogama nikad nije bio doveden u pitanje.

Link to comment
27 minutes ago, kipo said:

 

S druge strane, sportske net evo našli neki izvor da Lukaku, Pogba i Sančez žele da idu u januaru ako Murinjo ostane :laugh:  Istovremeno i pouzdano, Mendeš kaže “José is very happy at the club and the club is very happy with him. He has a long-term contract with Manchester United and is fully committed to the club in building a solid winning project” 

 

Tragikomedija.

 

 

Kakva šteta bi bila da odu, pogotovo Sančez i Lukaku, mislim da bih bio neutešan...

Link to comment
 
 
Kakva šteta bi bila da odu, pogotovo Sančez i Lukaku, mislim da bih bio neutešan...
Ma i Pogba, muka mi i od njega više. Možda postiji neki genijalan plan da se njih ratosiljamo sad, Murinja na kraju sezone :) Od njihove 4 plate dovesti koga hoces.
Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...