Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Pogrešno to tumačiš, on zahvaljujući neograničenim sredstvima može da bira. Niko ne spori njegovo umeće i talenat (čini mi se?) ali ako si vrhunski trener i možeš da dovedeš vrhunskog talenta i da izvučeš njegov maksimum, to lakše radiš nego neko sa ograničenim sredstvima. 

 

Mislim da je logično da pretpostaviš da ne bi bio baš toliko dominatantan kada bi imao neka ograničenja u budžetu, zar ne? 

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Svaki igrac koga je doveo je duplo bolji nego kad je dosao, za razliku od nekih kojima je svaki igrac duplo gori. I zapravo iz tog neogranicenog bazena nije doveo nejidnog dokazanog igraca na najvisem nivou, nego je svakog razvijao. Mislis da ne bi doveo mesija da zaista ina neogranicena sredstva?

Link to comment
2 minutes ago, Timmi said:

Svaki igrac koga je doveo je duplo bolji nego kad je dosao, za razliku od nekih kojima je svaki igrac duplo gori. I zapravo iz tog neogranicenog bazena nije doveo nejidnog dokazanog igraca na najvisem nivou, nego je svakog razvijao. Mislis da ne bi doveo mesija da zaista ina neogranicena sredstva?

 

Okej, da ne preterujemo, itekako je kupovao formirane igrače na najvišem nivou: Zlatana, Davida Vilju, Ćabija Alonsa, Maskerana, Danija Alvesa, Fabregasa, Gecea, Vidala...

 

I svakako da igrače čini boljima, to niko ne može da ospori. 

 

 

 

Link to comment
12 minutes ago, copkillah said:

I svakako da igrače čini boljima, to niko ne može da ospori. 

 

Postoji li ista sto vise predstavlja sustinu trenerskog posla? I ima li iko ko to trenutno bolje radi od njega?

Edited by Meazza
Link to comment
3 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Mozda ce Fabinjo na beka.

 

Ne verujem, kao prvo onoliko smo čekali to uklapanje Fabinja u sistem da bi ga odjednom bacio na sasvim desetu poziciju. A kao drugo, Milner se već više nego uspešno dokazao na beku.

 

Link to comment

Pricamo sad o sitiju valjda, copi. Meni je zapravo fascinantno kako se racionalno koristi taj neograniceni budzet i ne upada u zamku dovodjenja preplacenih zvijezda.

Link to comment
1 minute ago, Meazza said:

 

Postoji li ista sto vise predstavlja sustinu trenerskog posla? I iko ko to trenutno bolje radi od njega?

 

Ne, ali ovde to predstavljate kao da on pravi pite od govana, a ne da radi sa najkvalitetnijim materijalom na raspolaganju.

 

Link to comment
Just now, copkillah said:

 

Ne, ali ovde to predstavljate kao da on pravi pite od govana, a ne da radi sa najkvalitetnijim materijalom na raspolaganju.

 

 

Nisam bas primetio da ja to tako predstavljam, ali dobro™. Uzgred, Sterling je bio najkvalitetniji materijal na raspolaganju kad ga je kupio? Seriously?

Link to comment

500-ti meč Milnera u PL. :thumbsup: Sećam se kad je debitovao sa 16 godina za Lids, nisam očekivao da će ovoliko trajati i biti ovako univerzalan.

Link to comment
Just now, Timmi said:

Pricamo sad o sitiju valjda, copi. Meni je zapravo fascinantno kako se racionalno koristi taj neograniceni budzet i ne upada u zamku dovodjenja preplacenih zvijezda.

 

A okej, sori, ja sam mislio da pričamo o njemu kao treneru uopšteno. Naravno, bira pametno ali isto tako ne postoji prepreka da mu se kupi to što želi. I ne kupuje preplaćene zvezde, ali nije ni jeftino kupovao.

 

2 minutes ago, Meazza said:

 

Nisam bas primetio da ja to tako predstavljam, ali dobro™. Uzgred, Sterling je bio najkvalitetniji materijal na raspolaganju kad ga je kupio? Seriously?

 

Kao prvo nije ga on kupio. Kao drugo, bio je vrhunski materijal kada je kupljen. Samo 20 godina, a već dve odlične sezone iza sebe, dvocifren broj nastupa za reprezentaciju (seniore), plaćen ogromne pare, ispostaviće se sa razlogom. 

Link to comment
6 minutes ago, Timmi said:

Pricamo sad o sitiju valjda, copi. Meni je zapravo fascinantno kako se racionalno koristi taj neograniceni budzet i ne upada u zamku dovodjenja preplacenih zvijezda.

 

To stoji, verovatno se igracima dize na Pepa i verovatno ume da im ubode "zicu". Za ostalo pitajte/citajte Ibrahimovica.

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

 

To stoji, verovatno se igracima dize na Pepa i verovatno ume da im ubode "zicu". Za ostalo pitajte/citajte Ibrahimovica.

 

Sigurno da skoro svako želi da igra za Pepa. Plus ima i taj detaljčić što će u Sitiju verovatno da dobiju platu koju žele, bez mnogo natezanja.

Link to comment
5 minutes ago, copkillah said:

 

Sigurno da skoro svako želi da igra za Pepa.

 

S druge strane, sportske net evo našli neki izvor da Lukaku, Pogba i Sančez žele da idu u januaru ako Murinjo ostane :laugh:  Istovremeno i pouzdano, Mendeš kaže “José is very happy at the club and the club is very happy with him. He has a long-term contract with Manchester United and is fully committed to the club in building a solid winning project” 

 

Tragikomedija.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...