Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, porucnik vasic said:

Сигурно да држи час.

 

 

Apsolutno. Pogledaj konferencije ostalih menadžera gde ljudi sa velikim respektom i maltene strahom pričaju pred meč protiv P.G. Titula overena u aprilu lani, a i ove godine treba da su već na +8 ili više da nije nerealnih rezultata Liverpula. To je po meni čas.

 

1 hour ago, porucnik vasic said:

 Било би занимљиво да се види шта би урадио у клубу где на резерву не може да потроши  60 милиона. Како би се ту размахао његов легендарни генијални тренерски таленат.

 

Bilo bi isto kao u Sitiju. Izvukao bi iz tima 10% više od njegovih realnih mogućnosti. Misliš da vođenje skupocenih sastava nema svoje zamke u vidu ega igrača koji svi za sebe misle da su najbolji i da treba da igraju? Misliš da to može bilo ko da ukomponuje u celinu zvanu tim? Misliš da je lako škartirati jednog Džo Harta kao najboljeg golmana u državi da bi ostao dosledan svojoj filozofiji? 

Link to comment

Uporedite Peparu u top klubovima sa ostalim trenerima koji se po tim klubovima motaju poslednjih 10 godina. Da je Pepara uzeo još dve LŠ (mogao je 2010., 2012., 2016.) pričali bi svi da je najtrofejniji i najbolji ikada. Ja smatram da i on ima mane (Bajern nije uspeo da unapredi, zadrt je oko nekih stvari, nekada igraju preterano visoko i rizično, kada nema potrebe za to, sumanuto insistira na posedu...), ali je sa druge strane činjenica da mu timovi deluju dobro, najčešće dosta bolje nego u periodu pre njega, igraju dopadljiv fudbal, a ni rezultati ne izostaju.

Link to comment

Realno, Pepara ne pokazuje neke svoje slabosti (ako ih ima), nigdje nisam vidio pogrešnu izmjenu, laiku jasnu taktičku glupost,neko natkurčivanje sa igračima (do Sanea skoro) i sl. Jednostavno, sve radi kako treba. Ja samo smatram da je za to zaslužniji temelj utaban isključivo parama nego neka njegova ultra genijalnost. Igra napadački fudbal sa 30 šuteva po utakmici, sa sve najboljim i najbržim koji postoje i nemoguće je da bilo ko kome je to posao nešto usere, rezultatski i odokativno. Sad kao da Emeri, Tuhel, pa i Zidan ili Milojević :rolleyes: ne bi isto postizali. A već smo se složili da arapi nisu samo istresli pare, već su istresli pare i rade ozbiljan posao sa nazovi klubom, počevši od akademije koja već daje rezultate. 

Link to comment

Gvardiola ne bi mogao da sprovede svoj sistem u Elcheu ili Brajtonu, mislim da se svi slazemo oko toga. To jeste savrseno nebitno i nikad se nece desiti, ali ne moze se zamisliti Gvardiolin sistem koji sprovode losiji igraci. Makar imao samo dve slabe karike, it won't work. But then again, ko to moze?

 

Zato ima sistem koji radi kao sat u ligama ako se obezbedi odgovarajuci materijal. Da li se na osnovu toga moze reci da je najbolji trener? Zavisi od definicije najboljeg trenera. A posto su vam definicije svima drugacije plus su obojene licnim simpatijama i antipatijama, nikad se necete sloziti. 

Edited by Meazza
Link to comment
8 minutes ago, kipo said:

Igra napadački fudbal sa 30 šuteva po utakmici, sa sve najboljim i najbržim koji postoje

 

Čekaj, pa nije Pep kupio, šta ja znam, Suareza i Neymara nego Sterlinga i Sanea. Nije kupio Pogbu nego Bernarda Silvu. Malo igrača koje je doveo u City ima iskustvo osvajanja titula ili trofeja uopće - mislim, doveo je igrače iz Schalkea, Athletica, Tottenhama i Evertona.

Link to comment

Kako rekoh, ipak je trener majku mu, zna valjda prepoznati kvalitet i to što mu treba. Silva i Sterling su jasno bili baš to što mu treba, nisu bili anonimusi, valjda ni Sane. Ne treba ti neka dodatna genijalnost da prepoznaš dobre igrače. Druga priča je što Pogba ne radi pod Smorinjom. Lično mislim da će proraditi kod novog (zavisi od trenera), kod Alegrija npr savršeno dobar bio, a ne sumnjam ni da bi kod Pepare radio, kad bi mu ovaj našao neko mjesto. 

 

PS Sterling je pizda level iznad Pogbe, pa opet ga drži korisnim.

Edited by kipo
Link to comment
2 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Apsolutno. Pogledaj konferencije ostalih menadžera gde ljudi sa velikim respektom i maltene strahom pričaju pred meč protiv P.G. Titula overena u aprilu lani, a i ove godine treba da su već na +8 ili više da nije nerealnih rezultata Liverpula. To je po meni čas.

 

 

Bilo bi isto kao u Sitiju. Izvukao bi iz tima 10% više od njegovih realnih mogućnosti. Misliš da vođenje skupocenih sastava nema svoje zamke u vidu ega igrača koji svi za sebe misle da su najbolji i da treba da igraju? Misliš da to može bilo ko da ukomponuje u celinu zvanu tim? Misliš da je lako škartirati jednog Džo Harta kao najboljeg golmana u državi da bi ostao dosledan svojoj filozofiji? 

Нереални резултати Ливерпула. Добро.

Link to comment

Poručniče, dozvoli da izrazim kolegijalnu konsternaciju™ pred tvojim okasnelim uskokom na gnjilanski bandwagon poznatiji kao LFC. 

 

Shakira do sada ima 3 gola na 11 ligaških utakmica, mislim da je poslednjih 4-5 zaredom počeo u startnoj postavi. Solidan posao radi, iako Klopp sere sa izmenama formacije. 

 

Možda će te utešiti, ali očekujem da Keita upravo njega izbaci iz startnih jedanaest (doduše tek kad se Mane bude oporavio, što će valjda biti za Napoli).

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Sterling je čovek koji je uspeo da se samopovredi jer je promašio loptu i šutnuo busen trave (i time iznudio penal, ali to je tek priča za sebe). Izuzetno neinteligentan igrač i ne preterano vešt sa loptom.

 

I Pep je od njega napravio najbolju fentezi akviziciju u ligi. Vlaška magija ako mene pitate.

Link to comment
5 hours ago, Pokojni Ruxin said:

fqltPTG.png

 

JApYZk9.png

 

Imaš li još šta da ponudiš poručniče? Hočeš da ubacimo i fabinja pa da im saberemo minute i uporedimo sa rezervom?

 

ovo je baš glupo čak i za trolovanje

 

naravno da ne mogu automatski da uskoče u Kloparin sistem i kako sezona bude odmicala, igraće neuporedivo više

 

Link to comment
7 hours ago, goofs said:

Sterling je čovek koji je uspeo da se samopovredi jer je promašio loptu i šutnuo busen trave (i time iznudio penal, ali to je tek priča za sebe). Izuzetno neinteligentan igrač i ne preterano vešt sa loptom.

 

I Pep je od njega napravio najbolju fentezi akviziciju u ligi. Vlaška magija ako mene pitate.

 

Istina. 

Link to comment

sigurno je neinteligentan igrac koji se toliko lako nadje u prilikama za gol. ali sta ocekivati od topica na kom je preovladjajuce misljenje da pep dominira samo zahvaljujuci milionima. to sto svaki igrac vrijedi duplo vise nego kad je kupljen je vjerovatno slucajnost.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...