Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

30 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

8 igrača iz prepepovske ere igra danas, moj poručniče. Eto koliko je trebalo bogu fudbala da napravi najbolji tim u istoriji engleskog fudbala. Tri prelazna roka u kojima nije potrošio više od 60 miliona na igrača. Koliko danas košta 1 prosečan golman. :fantom:

 

Ali valja biti strplljiv sa kloparom, evo ni 4 godine nije tu...

Јашта купио их је десет по педесет. А продао пар за кикирики. Ми се простиремо према губеру. Не плаћамо преваре по 300 000 фуната недељно.:sleep:

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

7Sp3ZOw.png

 

 

Hvala poručniče što mi pružaš priliku da kačim ovakve stvari. Drugar si. :sleep:

Аха вреди те паре. :D

Link to comment

Znam koliko je grožđe kiselo otkad ste nam ga prodali za kikiriki i još mislili da ste nas zajebali....ali nemoj da se lažemo da najefikasniji igrač lige ne vredi pola alexisa, ozbiljni smo ljudi.

Link to comment
46 minutes ago, kipo said:

Pepa su dočekali Isakson, Ričard Dan, Ajrlend, Martin Petrov, Božinov.. Sjajan posao već u prvoj sezoni..

 

 

Etuhu, Samaras, Vasel...

 

 

Šteta što Rukso u ono vreme nije pratio Siti, znao bi (da ceni) te legende svog kluba...   :fantom:

 

 

E, kakav je to nekad bio klub!

Edited by Jeremija
Link to comment

Nemaš pojma, kilometre sam ispisao o dariusu vaselu, sun jihaiu i antoanu sibierskom :fantom:

 

A pepa je inače dočekao impresivan skup pokojnika i nikadigrača: bony, mangala, iheanacho, navas, demikelis, kliši, sanja, nasri, fernando, zabaleta, hart...

Link to comment
16 hours ago, porucnik vasic said:

Биће да је суви квалитет Гвардиоле у питању. Са овим Ситијем Пелегрини и Манћини нису узимали титуле. Или јесу?

Javite se kada uzme pokojni Mancini dve titule uzastopno. Ma koliko se tešite da ste samo na -2, opet su šanse za titulu Liverpoola minimalne, da ne kažem da se mere u promilima. Pepara je taman idealan trener za PL bogataša kakvog je dobio na upravljanje. Zanima me dokle će u LŠ, mada nije neki mag kup sistema, i tu se visoko kotira ove sezone, a kako izgledaju svi top timovi trenutno, osim Đubrea, i ušatog može prigrabiti, iako je maj jako daleko.

Link to comment

Naravno da je Siti favorit i ta neka nada je da će možda više da se posvete LŠ, mada nije da ne mogu na oba fronta, ogroman im je roster. 

 

Ali fudbal je to, nije gotovo dok nije gotovo :)

 

 

Link to comment
24 minutes ago, Jeremija said:

 

 

Etuhu, Samaras, Vasel...

 

E, kakav je to nekad bio klub!

 

To kažem, Hjuz (?), Mancini, Pelegrini su istresli milijardu da promijene komplet tim za 5-6 god, ostao samo Hart, Kompani i ko još. Pep došao, sa još milijardu promijenio i tu što nije najbolje i sad on genijalan transfer majstor, prepoznaje igrače. Ajde molim te.

Link to comment
10 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

Copi jel to poziv na rosterometriju? Znaš da sam spreman!

 

Znam, u i solidnoj si prednosti, Pepovih 540 miliona funti potrošenih u Sitiju, naspram Klopovih sirotinjskih 393 miliona :(

 

Link to comment

E, ali kako potrošenih? Saćeš dvidiš kako Pepovih 540 miliona u stvari vredi bar 890, dok Flopovih 393 realno vredi tri džaka krompira... znači znanje, znači umenje, znači styling, a ne zvona i praporci.

 

Ne znam ni sam zašto kanališem Rahmetlina, valjda mi je nedostajao :wub: 

Link to comment
15 minutes ago, kipo said:

 

To kažem, Hjuz (?), Mancini, Pelegrini su istresli milijardu da promijene komplet tim za 5-6 god, ostao samo Hart, Kompani i ko još. Pep došao, sa još milijardu promijenio i tu što nije najbolje i sad on genijalan transfer majstor, prepoznaje igrače. Ajde molim te.

 

8 pelegrinijevih igrača u današnjem sitiju, da ponovim ako ti je promaklo. Kakav majstor treba da budeš pa da uigraš gotovo 15 novih igrača za jedva godinu dana. I to bez da kupuješ ready-made svetski krem kao što su VVD-ovi, alisoni, pogbe, neimari™...jok sve sami mladi talenti i precenjeni englezi poput stounsa, raše, vokera. :happy:

 

12 minutes ago, copkillah said:

 

Znam, u i solidnoj si prednosti, Pepovih 540 miliona funti potrošenih u Sitiju, naspram Klopovih sirotinjskih 393 miliona :(

 

 

I još uvek smo bez rezervnog zadnjeg veznog. A sirotinja na vezni red koji se domogao finala LŠ spuca 120 miliona. I to još kažeš da ste doveli 2 startera. Zamisli da dođeš do finala LŠ i poželiš promeniš 2 od 3 startna veznjaka. I klub ti to ladno ispuni. Pa mislim to ni real nije nikad uradio, koliko bahat 1 klub može biti. :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
37 minutes ago, Facundo Orellana said:

Javite se kada uzme pokojni Mancini dve titule uzastopno..

Да је потрошио додатних пола милијарде фуната немам дилему да би то урадио.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...