Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mnogo je zajebano takmičiti se sa antropomorfnom vrećom para koja ja gazda klopari. Oni za golmana izdvoje koliko mi za najskupljeg ofanzivca u istoriji kluba.

Link to comment
2 minutes ago, Majo said:

Kakav je to hippy crack sto duvaju fuzbaleri Arsenala?

 

Šuti, kako su nesretnici igrali prošle sezone i kakvo su SP imali oni rijetki koji su na njemu igrali, dobro je da se ne bodu.

Link to comment
3 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Jedno je uzeti titulu golom Aguera u 96' na poslednjoj tekmi, ili tako što 1 Stiven pokloni loptu Dembelon u momentu kada Liverpul ima +5 tri kola pre kraja, a drugo je klinčovati sezonu već u martu/aprilu kao što je bio slučaj prošle, a kao što bi bilo realno da se dogodi i ove sezone gledajući kako ko igra.

Наравно да сад осваја лакше јер је у тај шампионски тим уложено дадатних скоро пола милијарде фуната. Занемарив део тог новца је дошао од продаје играча. Крваве паре робовласника се на шлепере убацују у тим који као генијални тренер води.

2 hours ago, Прслин said:

Добро, ЛШ је ипак ЛШ, логично је да вас ту неко нагузи са времена на време. Није то Премијер лига са Брнлијима и Арсеналима, ипак су у ЛШ окупљени бивши шампиони света и садашњи најскупљи тимови на свету. :fantom:

+12:s_c:

2 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Tako je, tada sam se žalio na rezultate a sad se žalim na igru. Šta hoćeš da kažeš, možda da nisam bio u pravu tada ili sada?

 

Zato što su tada primili šezdeset hiljada golova više nego sada. A fudbal se gleda zbog postizanja golova, ne zbog uzimanja boda kod kuće protiv Ruxina zahvaljujući Mahrezovom promašenom penalu.

Тачно ово је дефиниција винизације™. :happy:

Link to comment

Pošto je pepara sav posao obavio u prva tri roka, pa sad dovodimo po jednog igrača godišnje kao što odavno i najavljujem....koliko još godina treba klopari ispunjavati sve želje da bi mučen uzeo makar liga kup? Pitam za druga. 

 

Znam da smo rekli da nećemo o parama otkad liverpul troši duplo više od ostalih, ali trpim poručnikovo histerisanje već onoliko.  :dry:

Link to comment

Nem ti ja pojma više šta, kome, koliko i kad dugujem. Spominjao je nekih 6 meseci poslednji put.

 

Nek mi se javi na pm, platiće šeik...uštekao mu skromni pepara skromnim prelaznim rokovima.

Link to comment
17 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

Pošto je pepara sav posao obavio u prva tri roka, pa sad dovodimo po jednog igrača godišnje kao što odavno i najavljujem....koliko još godina treba klopari ispunjavati sve želje da bi mučen uzeo makar liga kup? Pitam za druga. 

 

Znam da smo rekli da nećemo o parama otkad liverpul troši duplo više od ostalih, ali trpim poručnikovo histerisanje već onoliko.  :dry:

Тјах. Да човек новац робовласницима и они му направе тим. После трошкара за резерве.

14 minutes ago, Weenie Pooh said:

Pa kad nećeš da mu kupiš ono bure brlje, da se oždere i onesvesti. Prestao bi i meni da jaše na kičmi što ne slavim decembasku -2 titulu. 

Јашем? Не, ја само мислим да винишеш™преко мере.

Link to comment

Ja po Klopu uvek vinišem™ taman koliko treba, sve po zasluzi :sleep: To što ti i copi kontra mojih savršeno razumnih i dobro argumentovanih primedaba gurate neke rekorde o neprimljenim golovima i fantazije o osvajanju titule pola godine prerano, to je samo vaš problem. 

 

Kad vam se snovi budu raspršili kao mehuri od šunke, naći ćete već način da promenite temu - novom opkladom, novim lečenjem kancera u fudbalu, ili nečim trećem. A ja ću i tada biti dostojanstveno i tiho u pravu, retroaktivno, bez ikakvog seirenja u tom teškom trenutku. 

Link to comment
1 hour ago, porucnik vasic said:

Тјах. Да човек новац робовласницима и они му направе тим. После трошкара за резерве.

Јашем? Не, ја само мислим да винишеш™преко мере.

 

8 igrača iz prepepovske ere igra danas, moj poručniče. Eto koliko je trebalo bogu fudbala da napravi najbolji tim u istoriji engleskog fudbala. Tri prelazna roka u kojima nije potrošio više od 60 miliona na igrača. Koliko danas košta 1 prosečan golman. :fantom:

 

Ali valja biti strplljiv sa kloparom, evo ni 4 godine nije tu...

Link to comment
5 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Naravno da će se desiti nikad, isto kao što Fil Džekson nije morao da preuzme Šarlot da bi dokazao nekome da je najbolji trener. Hajde da pogledamo da li se Pepov rad ogleda samo u kupovini najboljih, ili je usput isforsiran i neki mladi igrač? Recimo ko je gurao Alkantaru u Barsi, Kimiha u Bajernu, a sada Zinčenka i Fodena u Sitiju? Zašto Sterling i de Brujne igraju duplo bolje pod Pepom? To nisu stvari vezane za budžet. Gvardiola maltene koristi istu kičmu tima kao Pelegrini, s tim što je odmah rešio vidljive probleme u odbrani i rešio se raznih Kolarova. Aguero, Silva, Fernandinjo, Otamendi su i dalje stub ove ekipe, i to je nekakva dobra zaostavština i dobar rad prethodnih trenera. Dok je neko drugi kupovao mahom iz Sautemptona i davao 50milki za čoveka sa konjskim repom. Ponoviću još jednom, Siti defakto ima najviše keša za bacanje, ali ostale ekipe nisu toliko inferiornije da bi predale titulu već u aprilu. Pep bi isti ovakav posao napravio i u Liverpulu i Junajtedu sa njihovim budžetima.

 

Dati sansu mladom igracu nije Pepova ekskluziva, gomila trenera to radi, da li iz nuzde zbog povreda, da li kad vodi 3:0 20min pred kraj, da li zato sto zeli da zaradi pare na prodaji svojih "junosa" ili neki 10ti razlog. Pepu moze ici u zaslugu to sto je preporodio neke igrace, ali nigde mu "klinci" nisu bili od presudnog znacaja za rezultate, niti je lansirao novog Mesija ili Ronalda.

 

Kada pricas o slicnim budzetima i tome da bi Pep iste rezultate pravio u Liveu ili UTD, verovatno i bi ali ne bi doveo stopera za 30 nego za 60miliona. Dakle ne moze se porediti kvalitet Lindelofa i Laporta, ako razumes sta hocu da kazem.

 

Link to comment

Mogao je uštekati koji dinar na lukakuu i pogbi, pa preusmeriti na štopera. Pošto je prva 2 promašio.

 

Mi smo doveli žesuza i kdb-a za nekih 100 milki manje, znači može se.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...