Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, Azdaja said:

Fela brat. 

 

 

Jokana mi je zao i imam poriv da ga odbranim ako ništa ovde. 

 

Svake sezone sa Fulamom je sporo ulazio u istu i tek od druge polovine igrao atomski fudbal. 

 

Veliki respekt za njega je činjenica da je ušao u PL i igrao svoj fudbal. Tražio je dobru igru koja se gradi od početka i zasniva na posedu. 

 

Mogao je kao debeli konobar da drži nulu i kad se desi da bocne neki go na prevaru izdrži. 

 

Malo su ga i sjebali igrači, mnogo više zalaganja je trebalo biti sa njihove strane. 

 

Gazda je čekao international break a koliko juče ga je branio. Sise nezahvalne. 

 

 

 

bravo.

 

nije mu se, iz vise razloga, dalo u premier ligi ali pamtice ce ga navijaci fulhama po sjajnom stilu igre i osvajanju playoffa na wembleyu. uz tiganu i hodgsona svakako najbolji trener fulhama u prethodnih x godina.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Jeremija said:

 

 

Žao mi vas je, ali eto, moralo je i to da se desi.

 

Ne znam jesam li već napisao - sudiju koji je zaboravio novčić kaznilo sa 3 utakmice suspenzija (ženska liga). :isuse:

Link to comment

Jokan nije imao lagan posao. Izborio je PL sa pola ekipe dovedene na pozajmice, a ostali uglavnom nisu PL nivo. Sessegnon i Cairney iznimke. Tako da tih cuvenih 100 miliona i nije puno. Plus sto sve te nove igrace treba uigrati. Bas me zanima sta ce Ranieri napraviti.

Link to comment
On 15.11.2018. at 8:24, Jeremija said:

Kako ne znaju, ne sećaš se ovoga?

 

 

[âIMG]

 

 

 

:nobles::fantom:

Kako žuta crta nije paralelna sa šesnaestercem? Ovo kao da je crtao Maza Vasilijević.

Link to comment

Liverpul, kada je prodavao Kutinja Barsi, ubacio klauzulu da ne smeju ni da pokušaju da im kupe bilo kog igrača pre 2020. godine. Ako ipak budu želeli da kupe, moraće da plate premiju od 100 miliona evra pored samog transfera :lol:

 

 :hail: Edvards :hail: 

 

Link to comment
18 minutes ago, copkillah said:

Liverpul, kada je prodavao Kutinja Barsi, ubacio klauzulu da ne smeju ni da pokušaju da im kupe bilo kog igrača pre 2020. godine. Ako ipak budu želeli da kupe, moraće da plate premiju od 100 miliona evra pored samog transfera :lol:

 

Ništa od Lovrena u Barci.

 

:hail: Bartomeu :Hail:

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...