Jump to content

Najbolji dasa na terenu

MayDay

Recommended Posts

Idemo polako. Za sad sam se spotakla o persijsku momcad na svezoj grupnoj slici. Iako na prvi pogled izgledaju ko mosusna goveda, zapravo kad se covek udubi izgledaju ko neki dziberi iz osamdesetih koji slusaju Sinana Sakica.

Premda su ih super skockali i fino pocesljali. 

34673404_1931729723784316_16985387180731

Da bas moram, mozda ovaj od sedog chiche sa pedofilskim naocarima u sred gornje slike, put gore, pa prvi desno (gornji red, sedmi sleva) eto nije los, mada ga ne vidim najbolje. Na donjoj slici mi najprihvatljiviji ovaj skroz desno. :D 

Studio?

• Replies 209
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Weenie Pooh

51

• MayDay

45

• James Marshall

12

• Lancia

11

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, MayDay said:

Idemo polako. Za sad sam se spotakla o persijsku momcad na svezoj grupnoj slici. Iako na prvi pogled izgledaju ko mosusna goveda, zapravo kad se covek udubi izgledaju ko neki dziberi iz osamdesetih koji slusaju Sinana Sakica.

Premda su ih super skockali i fino pocesljali. 

iRWzuaO.jpg

Da bas moram, mozda ovaj od sedog chiche sa pedofilskim naocarima u sred gornje slike, put gore, pa prvi desno (gornji red, sedmi sleva) eto nije los, mada ga ne vidim najbolje. Na donjoj slici mi najprihvatljiviji ovaj skroz desno. :D 

Studio?

On 7.6.2018. at 15:35, MayDay said:

@Majo Pike mi bas nikako ne lezi. 

Zaključajte joj topik, repeat offender, nije joj prvi put da se ogrešila o Šakirinog životnog saputnika :mad: 

Glede Persijanaca™, zna se koji je od njih danas najlepši:

giphy.gif

#FekirFriday

• Create New...