Jump to content
IGNORED

Sinan Sakić i JV, društveni fenomen


James Marshall

Recommended Posts

4 minutes ago, roksi said:

opet ovaj vrag lobira. majo, na kraju ce ti se zelja i obistiniti. nisi daleko.

Vrati se neki put, bar na Rip topik, kad Muzika ozivi :fantom:

Spoiler

:heart:

 

Link to comment

@pbg

 

Moj stav? Umro je čovek o kome ništa ne znam i ne interesuje me, nemam šta da kažem. Neko ima potrebu da ga ripuje, nemam problem s tim, briga me.

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Sinan i JV nisu primirisali narodnoj muzici. Za mene je on bio interpretator teheranske arlaukačke džamahirije. I jako mi je žao što nisam dovoljno svestran i emotivno sjeban da bih razumeo tu njegovu muziku.

 

 

jbg, verovatno ne slusas ni Radiohead, Doris i ostale :D

 

da, na ovo teheransko arlaukanje sam i ja mislio kada sam rekao da je Bajramovic Shaban ipak nesto drugo

 

Inace glupo je na ovoj temi otvarati ovakvu vrstu rasprave, ako neko od moodova ima volje neka splituje raspravu kao takvu

Edited by Caligula
Link to comment
34 minutes ago, John Coltrane said:

 

Tebi je jedini argument znak jednakosti izmedju Sinana i rnr.

Ja nigde nisam stavio znak jednakosti vec isticem da ima raznih ljudi i ukusa. 

 

 

Link to comment

Прво да се пометлају постови са увредама и псовкама и да неко узме пар седмица паузе да охлади. Иначе сва ова расправа на задњих пар страница је бљутава/неукусна, да не спомињем на који се ниво спустила. Свако има право да слуша шта хоће и да жали кога хоће, или форум није отворен за све? 

Edited by Simon
Link to comment

Vidim da je ovo forum stručnjaka za teheransku muziku, aj što se istovaruje po Sinanu (kapiram da je svako nekad imao dodir sa istom pa ima mišljenje), ali vidim da smo sad superiorni muzički (a po tonu rasprave reklo bi se i civilizacijski) i u odnosu na persijsku civilizaciju. 

Dva lica iste netolerancije i uvjerenosti u superiornost sopstvenog muzičkog ukusa, uz solidnu dozu površnosti i paušalnosti. 

Edited by James Marshall
Link to comment
19 hours ago, James Marshall said:

Ne znam, mislio sam da je ovo forum ozbiljnih ljudi, da je ta priča "moj ukus je bolji od tvog" ipak ostala u VIII osnovne, mada je uočljiv obrazac da se svojim ukusom uglavnom najviše hvale rokeri i metalci (ne govorim o forumu, je l' te) :D :D:D

 

Meni su metalci okej, malo se ko stide a ima tu i dobre muzike ihahaj  a vole poslušat i nešto drugo. Najgori su oni pankeri, realno najgori muzički ukus a kenjaju najviše

Link to comment
19 minutes ago, James Marshall said:

Vidim da je ovo forum stručnjaka za teheransku muziku, aj što se istovaruje po Sinanu (kapiram da je svako nekad imao dodir sa istom pa ima mišljenje), ali vidim da smo sad superiorni muzički (a po tonu rasprave reklo bi se i civilizacijski) i u odnosu na persijsku civilizaciju. 

Dva lica iste netolerancije i uvjerenosti u superiornost sopstvenog muzičkog ukusa, uz solidnu dozu površnosti i paušalnosti. 

1+ uz sve tolerisanje vredjanja od strane moderatora 
Ja sam mislio da na svetu postoji samo jedan ogranicen oblik zivota poput komponeskog ali sam ocigledno pogresio 
 

34398680_2056635331252784_30822416660362

Link to comment

Dobro, ovo je već solidan rasizam, šteta što nema muda da ode do kraja pa da kaže da su svi koji slušaju Sinana štrokave ciganšture. 

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Dobro, ovo je već solidan rasizam, šteta što nema muda da ode do kraja pa da kaže da su svi koji slušaju Sinana štrokave ciganšture. 

Nadam se da ce se udaviti u poljskom vc na svom imanju. Doduse pet min sam mislio da je ironican dok nisam video hordu elitistickog olosa u komentarima

Link to comment
1 minute ago, Nikola Kiric said:

prvi i treci pasus su na mestu. drugi nikako. barem prva recenica.

 

Kad cujem " ovo drustvo posrce jer se slusa ceca,sinan jala brat" masam se za revolver 
 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...