Jump to content
IGNORED

Sinan Sakić i JV, društveni fenomen


James Marshall

Recommended Posts

15 minutes ago, ronin said:

Čini mi se da si izrazito antimuslimanski orjentisan...Ne valja ti to.

 

Loše ti se čini, ono gore je hiperbola o "kvalitetu" JV muzike

 

edit: James, na te sam i mislio, razlika u terminologiji (ako se još išta i sećam iz te niže muzičke)

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Bogami si ti to solidno pozaboravljao :D , jer mol teško da može da bude zavijajući, prije da si mislio na neke (orijentalne) ljestvice (moduse). :

Edited by James Marshall
Link to comment

Samo polako. Sinan je sirio ljubav i toleranciju, te treba ostati na tom putu.

 

i da dodam 100-ta ili 1000-ta svar bi mi bila, kad se pomene Sinan musliman/mudzahedin ili Rom/Ciganin

:puke:

Edited by radnik
Link to comment

Ma bre...Užasno je bezobrazan dečko...Shvatili smo da je zajebano urban ali brate pretera ga...Mislim... stvarno dovodi do nervoze....A izgleda da je pride neki jebeni radikal koji mrzi muslimane...Kakva stupidna kombinacija urbanista i radikal...

Edited by ronin
Link to comment
1 hour ago, ronin said:

Ma bre...Užasno je bezobrazan dečko...Shvatili smo da je zajebano urban ali brate pretera ga...Mislim... stvarno dovodi do nervoze....A izgleda da je pride neki jebeni radikal koji mrzi muslimane...Kakva stupidna kombinacija urbanista i radikal...

:isuse: i to si zaključio kako?

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

:isuse: i to si zaključio kako?

Pa lako...Urban si jer ničim izazvan jedno 20 puta napomnješ kako je Sinan sranje...A radikal si jel orijentalni zvuk zoveš "mudžahedinskim"...Šešelj stajl.. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...