Jump to content
IGNORED

Sinan Sakić i JV, društveni fenomen


James Marshall

Recommended Posts

Osoba A "Ova zemlja propada jer nema vise pravih vrednosti, pogledajte sta mladi slusaju,to zavijanje, taj primitivizam, nema pravih vrednosti, zato nam je tako kako nam je, ko zadnji izadje nek ugasi svetlo , slusaju cecu"
Stado drugosrbijanskih burzuja "Takooooooo jeeee , eeee gde je EKV u citankama, zato smo go kurac od drzave


Tajkun xy Ahahahahhahaha kmetine glupe 

 miroslav-miskovic-mondo-stefan-stojanovi

Link to comment
2 minutes ago, Duci Simonovic said:

Dodao bih - na sinana ides ako to je stigla socijalna pomoc ako nije ne ides

On 5.6.2017. at 14:33, Duci Simonovic said:

Sinan pokido

 

Znao sam da si puniša

Link to comment
32 minutes ago, kurjak92 said:

Kad cujem " ovo drustvo posrce jer se slusa ceca,sinan jala brat" masam se za revolver 
 

 

Posrce zato sto su im idoli sinani, lukasi, cece, seke.

Link to comment

Posrće jer se prodaje za kilo brašna i jer su im idoli Srba Filipović, Đuka, Marjan i Martinović, što ne vide ništa loše u tome što su neki kurac u vlasti Vulin, Slina, Bata Gašić i Ivica Dačić i što se upišavaju od sreće kad im dođe idol Vučić, a ne što su im idoli navedeni. Našem narodu je prvenstveno idol onaj koji je došao do vlasti i moći bez ikakvih kvaliteta, a tek onda sportisti i muzičari. 

Edited by James Marshall
Link to comment

podela u prigradskim naseljima je na one koji slusaju sinana i na one koji slusaju zareta i gocija. nema to veze sa socijalnom pomoci, ima sa tim da nije potrebno par hiljada evra da bi se otislo u rio i videla favela, dovoljno je da uplatis 200 dinara busplusa i odes u kaludjericu. da udjes u zadimljenu kafanu na smederevskom putu sa preslanom i krvavom prasetinom, mlakim pivom i znojavom konobaricom koja ce zadignuti suknju za 500 dinara "baksisa"

 

gledaju zadrugu ili parove, rade kao zidari, parketari, keramicari. ko ima hrvatski pasos ode u nemacku na par meseci. svaki slobodan trenutak koriste da nesto urade na prevelikoj kuci koju nikad nece zavrsiti. klinci su im navuceni na droge i alkohol od trinaeste zato sto su odrasli sa babama koje su ponele neke svoje obicaje iz sela podno dinare, satora ili vlasine a koje  ne razumeju ni jezik kojim govore njihovi unuci.

 

misle da je 1994. bila odlicna godina jer se vrtio dobar album dragane mirkovic i zeljka sasica a prvi put su nesto jebali na srednjoskolskoj ekskurziji, u praznom hotelu u sred sankcija. ponekad odvedu dete na basket ili fudbal. zvezda, partizan, reprezentacija.

 

idu na sinana jer ne znaju za bolje. ni njihova deca ne znaju za bolje. i nije sinan kriv zbog toga. kao sto rece dzems marsal, on je uvek bio to sto jeste, nikad se nije folirao da je bilo sta vise od pevaca za kafane i alkohol. ni sinan nije znao za bolje. tako je ziveo i tako je umro.

Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

Posrće jer se prodaje za kilo brašna i jer su im idoli Srba Filipović, Đuka, Marjan i Martinović, što ne vide ništa loše u tome što su neki kurac u vlasti Vulin, Slina, Bata Gašić i Ivica Dačić i što se upišavaju od sreće kad im dođe idol Vučić, a ne što su im idoli navedeni. Našem narodu je prvenstveno idol onaj koji je došao do vlasti i moći bez ikakvih kvaliteta, a tek onda sportisti i muzičari. 

 

Pa nije Sinan, i njegova muzika, nastala juce, niti smo mi poceli da propadamo kad su na vlast dosle razne Djuke, Marjani i Bate. "Kraljevi ulice i kafane" su ovde odavno glavne baje.

 

Btw slazem se da ovaj topic zasluzuje split, otisli smo predaleko.

Link to comment

srbija bi bila jedinstven slučaj u istoriji da je propala zbog muzike..

znači lako je sve, učimo decu da slušaju " dobru " muziku i prosperitet je tu.

ahh kako sam važan samom sebi što mi niko i nikad nije slušao sinana i slične. 

najbolji sam čovek na svetu jer kad se napijem slušam toking hedse i slične..

samo čekam kauboja i ostale "elitiste"

Link to comment
6 minutes ago, John Coltrane said:

 

Pa nije Sinan, i njegova muzika, nastala juce, niti smo mi poceli da propadamo kad su na vlast dosle razne Djuke, Marjani i Bate. "Kraljevi ulice i kafane" su ovde odavno glavne baje.

 

Btw slazem se da ovaj topic zasluzuje split, otisli smo predaleko.

 

I Sloba je ojačao taman kad je Južni Vetar ušao u pik svoje slave, nije ni naše propadanje počelo dolaskom SNS-a

Link to comment

ma propast je počela sa onim kafanskom cajkom silvanom..

da je tad plenum centralnog komiteta zabranio tu sramotnu dernjavu sad bi živeli u eu i na žalost neki ne bi ni postojali..

Link to comment
3 minutes ago, bradilko said:

samo čekam kauboja i ostale "elitiste"

 

 

pricaj ti o elitizmu :isuse: jebemte forume kad te svako pishe

 

 

@moderacija, moze li ovo malo da se pocisti, nije fer pre svega prema onima koji postuju Sinana kao muzicara. Ovo je ipak RIP topik, moze i da se splituje na neki elitisticki pdf

Link to comment

Zapravo ja nemam problem da se ovo prebaci na neki drugi topic gdje bi se raspravljalo, sve su ovo legitimni stavovi, čak mislim da bi rasprava mogla da iznjedri neke dobre uvide, naravno, na ovom topicu je bezveze, ali nije mi neočekivano što se otišlo u ovom pravcu.

 

Mislim da smo negdje već raspravljali o ovom fenomenu, možda na "Balkan i drugi svetovi". 

Link to comment

"Prase na raznju, pevaljka na stolu, sleper/cisterna na grani, a ja veliki patriota" (parafrazirama)

 

Meni su svi oni, deo tog drustva koje nas je vodilo kroz najgore 90te godine. Dok su moji roditelji radili u drzavnim firmama za 5DEM oni su uzimali stotine maraka za jednu pesmu. Serem im se u usta svima redom.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...