Jump to content
IGNORED

Sinan Sakić i JV, društveni fenomen


James Marshall

Recommended Posts

r.i.p. Dusan Djukic-Djuka (Innamorata, Pop Masina, Papatra, Disciplina Kicme...), mada ne znam koliko ce to silnim Sinanovim obozavateljima da znaci...
Uvek moraš da iskomentarišeš
Link to comment
23 minutes ago, Nikola Kiric said:

ne uvek. sutra ce isti i za Cecom da zale...

 

Срећа па имамо тебе као моралну вертикалу и појам музичког укуса.

Link to comment
29 minutes ago, Nikola Kiric said:

ne uvek. sutra ce isti i za Cecom da zale...

žaliće što je tako dugo trajala..

ovaj sinan je bio čova pun strasti,mračan rekao bih suicidan, pevao onako kako je jedino upoznao muziku..kafanski rock star.pevao o izgubljenom spokoju,  o svemu što muči običan svet.

iz one dobre jugoslavije, margina, čini mi se neokaljan u ratnom  brlogu..

možda mu nije mesto na ovom topiku ali odavala se počast i mnogo gorima od njega..

a i glupo je smatrati neki topik svojim uzvišenim zabranom..

ovo me podseća na pivski topik i nežne latice međ pivolocima

 

Link to comment
3 hours ago, Nikola Kiric said:

r.i.p. Dusan Djukic-Djuka (Innamorata, Pop Masina, Papatra, Disciplina Kicme...), mada ne znam koliko ce to silnim Sinanovim obozavateljima da znaci...

Sinan i JV su u zanru koji su svirali ostavili dubok trag i obeležili su jednu epohu.I tesko ce neko da radi to onako kako je on radio. 

 

Ta slušam EKV filozofija ti je skroz pogrešna. 

 

 

Link to comment
19 minutes ago, SDSG said:

Sinan i JV su u zanru koji su svirali ostavili dubok trag i obeležili su jednu epohu.I tesko ce neko da radi to onako kako je on radio. 

 

Ta slušam EKV filozofija ti je skroz pogrešna. 

 

 

problem je sto Kiric ne slusa EKV , inace ta filozofija mu nije pogresna

Link to comment

Ne znam, mislio sam da je ovo forum ozbiljnih ljudi, da je ta priča "moj ukus je bolji od tvog" ipak ostala u VIII osnovne, mada je uočljiv obrazac da se svojim ukusom uglavnom najviše hvale rokeri i metalci (ne govorim o forumu, je l' te) :D :D:D

Link to comment

pa nista, od sad na ovaj topik da se dolazi najpre sa potvrdom o kvalitetu umetnika od vrhovnog strucnjaka, a onda i sa polozenim testom iz poznavanja opusa i zivota preminulog i sa prilozenom kartom sa koncerta, da slucajno ne bude banalan ili neiskren. nego, kakve to veze ima sa ovom moj pokojnik>tvoj pokojnik pojavom? 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...