Jump to content
IGNORED

Sinan Sakić i JV, društveni fenomen


James Marshall

Recommended Posts

57 minutes ago, Indy said:

Kakav izliv pravedničke indignacije ovde...

 

Na sportskom delu foruma, koliko znam, izbacuje se zbog nekih sholastičkih pregrešenija (za koje redovno ni ne razumem u čemu se tačno sastoje, npr. patkometrija.)

 

Ovde se upada na deo foruma koji je decenijama (ako se računa da ovaj forum nasleđuje B92) isključivo posvećen roku, džezu i sličnom... I ne samo da se kače RIPovi pevaču narodnjaka, nego kad se 1 (komada jedan) pobunio zbog toga, napravila se redaljka karaktera koji bi da ovde lupaju zauške.

 

Ima nas koji svoju muziku shvatamo barem jednako ozbiljno kao vi svoje sportove, znate. Ne pišajte u moj bazen, a ja neću plivati u vašem toaletu, što se ono kaže.

 

halo ovde parohija

 

umro covek, sta ti nalazis tu da se diskriminise? to je cinjenica prirode. 

 

podforum muzika, topic rip, umro muzicar, neki nasli za shodno da se osvrnu na tu cinjenicu I tebi je to pisanje u bazen? tvoj malogradjanski elementarno necovecnan kič istup je veći kič od novokomponovane muzike

Link to comment
Just now, Indy said:

 

To nije isto. Ali, naravno da je bilo za očekivati da će se naći neki pametnjaković da mi to objasni™.

 

OK. Odoh da na topiku o basketu pišem nešto o tenisu. Cenim da je to sasvim OK.

 

 

Nisam siguran sta hoces da kazes i sta nije isto.

 

Pominjao si "deo foruma", dakle podforum Muzika, a ne sam topik "RIP".

Link to comment

PS. Možete svi da se nosite u PIČKU MATERINU. Osim Kirića, badmusica, roksi, maja i zna već za koga to ne važi.

 

Zasraste i ovo mesto, dosad je odolevalo. Ali, gotovo... dođoše morončine da nam objašnjavaju.

Link to comment
1 minute ago, Budja said:

 

Nisam siguran sta hoces da kazes i sta nije isto.

 

Pominjao si "deo foruma", dakle podforum Muzika, a ne sam topik "RIP".

 

Slušaj ako si gluv i glup - a jesi - onda je sve isto.

Link to comment
2 minutes ago, Indy said:

PS. Možete svi da se nosite u PIČKU MATERINU. Osim Kirića, badmusica, roksi, maja i zna već za koga to ne važi.

 

Zasraste i ovo mesto, dosad je odolevalo. Ali, gotovo... dođoše morončine da nam objašnjavaju.

 

mrs u kurac necovecni imbecilu smrdi kod kuce gade jedan

Link to comment
2 minutes ago, Krošek said:

 

halo ovde parohija

 

umro covek, sta ti nalazis tu da se diskriminise? to je cinjenica prirode. 

 

podforum muzika, topic rip, umro muzicar, neki nasli za shodno da se osvrnu na tu cinjenicu I tebi je to pisanje u bazen? tvoj malogradjanski elementarno necovecnan kič istup je veći kič od novokomponovane muzike

 

Koji si ti sad kurac? Kad si ti išta ovde pisao? Marš bre u pičku materinu, kretenu glupi.

Link to comment
Just now, Krošek said:

 

mrs u kurac necovecni imbecilu smrdi kod kuce gade jedan

 

Ostani glup k'o kurac, kad se ne daš išta naučiti. Jebao vas snobizam

 

GOVNO od foruma, jedi govna Hoste i braco.

Link to comment

Da, ista priča ko i pre 10 godina. Ko sluša seljake a ko sluša praaaaaaavu muziku. Mislim da mi je onomad neko trazio listu šta slušam pored Sinana da bi dokazao šta god. Jedina je razlika što se ovaj put neko dosetio da mrtvog Sinana doda još i u snobizam...

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment
34 minutes ago, Indy said:

 

Ostani glup k'o kurac, kad se ne daš išta naučiti. Jebao vas snobizam

 

GOVNO od foruma, jedi govna Hoste i braco.

 

dzaba tebi sav rokenrol na svetu kad si ostao uskogrudi manastirski kmet. ti si antiteza rokenrola I stvarno zali boze protracenih pesama koje su usle na tvoje jedno uvo I izasle na drugo kad nista dobro nisi izvukao iz toga nego neku odurnu cuvar-bazena anksioznost. nekom drugom bi dobro doslo, recimo nekom ko je sticajem okolnosti posao fan sinana pa ipak ispao veci roker u dusi od tebe

Link to comment



Kakav izliv pravedničke indignacije ovde...
 
Na sportskom delu foruma, koliko znam, izbacuje se zbog nekih sholastičkih pregrešenija (za koje redovno ni ne razumem u čemu se tačno sastoje, npr. patkometrija.)
 
Ovde se upada na deo foruma koji je decenijama (ako se računa da ovaj forum nasleđuje B92) isključivo posvećen roku, džezu i sličnom... I ne samo da se kače RIPovi pevaču narodnjaka, nego kad se 1 (komada jedan) pobunio zbog toga, napravila se redaljka karaktera koji bi da ovde lupaju zauške.
 
Ima nas koji svoju muziku shvatamo barem jednako ozbiljno kao vi svoje sportove, znate. Ne pišajte u moj bazen, a ja neću plivati u vašem toaletu, što se ono kaže.


U moru rok, pop, rok, rep, jazz, palfoot folder izvođača neko se usudi da RIPuje pevača narodnjaka "komada jedan" i to je za tebe trigger za pišanje u tvoj (???) bazen, propast foruma, teranje u kurac i slično. A što se banova za patkometriju tiče, to je praktično ovo što ti radiš na topicu, samo je van sporta dosta ređa pojava.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment
6 hours ago, Indy said:

 

To nije isto. 

 

Isto je Indy. Nema razlike izmedju Sinana i Omar Soulejmana npr. Niti izmedju savremene kumbije ili regetona i turbo folka. Samo što je ovo naše pa nas nešto kao blam...

 

pričao je i David Byrne o tome kako je bio zaprepašćen kad je shvatio da je mnoge brazilske muzičare, njegove prijatelje, bilo sramota da dodju na njegov koncert jer radi sa njihovom varijantom narodnjaka.

 

Link to comment

Edit: i da, potpuno sam siguran da bi i Nikola Kiric, da je bilo prilike da ga manitu ubedi da ode s njim na jedan Sinanov koncert, sasvim drugačije razmišljao. Ja, na moju žalost, nisam nikad bio, i siguran sam da sam propustio veliki doživljaj. Van mog muzičkog interesovanja, ali bože moj, van mog muzičkog interesovanja je i Bon Jovi pa je jedan jedini njegov koncert koji sam gledao u top 5 najboljih.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...