Jump to content
IGNORED

FIFA World Cup 2018 Fantasy


Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cvrlle

    29

  • Calavera

    28

  • Velocipede

    27

  • crtamOrasi

    19

Top Posters In This Topic

Posted Images

od veznih sve što valja je ili preskupo ili prebačeno u napadače, ili ne igraju

 

tako da okrećem se u potpunosti defanzivi i dugim loptama na trojicu napadača

 

 

Edited by levi
Link to comment
1 hour ago, Calavera said:

zakasnio si, ovo moje je klasik liga. doduse, ona je uvek i bila jedino merilo kvaliteta, tako da u sustini nista bitno nisi propustio :happy:

 

Hteo sam da se oprobam i u h2h.

 

Ajd ak oneko rwesi da odustane, da uletim kao zamena.. Ako je to uopste moguce

Link to comment

inace ubacio sam 11 jakih i 4 najjeftinija. pa cu da vidim... Stavio sam 3 Spanca u odbranu, 3 Belgijanca napred. Modric, Paulinho, Grosicki i Humels. Navas na golu ce imati milion odbrana.. Ramos kapiten :isuse: Cenim da ce da da poneki, a cesto nece primiti nijedan.

 

Al sad gledam nema mi tog tima :unsure: Mozda sto sam usao odmah u ligu kdo calavere... Sad cud a napravim jos 1. Moye li uopste vise od 1 da se pravi...

 

edit. jesam slep, izlogavan sam bio, zato nema tima :D 

Edited by Timmy
Link to comment
1 hour ago, Timmy said:

inace ubacio sam 11 jakih i 4 najjeftinija. pa cu da vidim... Stavio sam 3 Spanca u odbranu, 3 Belgijanca napred. Modric, Paulinho, Grosicki i Humels. Navas na golu ce imati milion odbrana.. Ramos kapiten :isuse: Cenim da ce da da poneki, a cesto nece primiti nijedan.

 

Al sad gledam nema mi tog tima :unsure: Mozda sto sam usao odmah u ligu kdo calavere... Sad cud a napravim jos 1. Moye li uopste vise od 1 da se pravi...

 

edit. jesam slep, izlogavan sam bio, zato nema tima :D 

 

Iskreno, maltene nijedna odluka ti ne valja :D

 

Loviš defanzivce koji imaju šanse za clean sheet, ne nužno vrhunske. Ja preferiram i bekove, al ajd sad, nebitno. Tripliranje odbrane je užasna strategija, mnogo je bolje razvući rizik na više dobrih odbrama (Bel, Arg, Bra, Fra, Por, Uru) i tražiti u svakoj najpovoljnijeg standardnog.

 

Golman isto da ne primi gol, kakva crna gomila odbrana, to donosi ozbiljne bodove jednom od sto puta. A ima jeftinih golmana.

 

Modrić je totalno pogrešan igrač za fantasy, užasan zbir očekivanih golova i asistencija u poredjenju sa cenom koju ima. Eriksen, Isco, Muller, Coutinho, James su premium veznjaci koje treba loviti. Sitniji neće doneti neke bodove, ali barem da ubeleže siguran nastup i imaju kakvu takvu šansu za još koji bod.

 

Napad već nudi gomilu opcija, svakako ne valja da ti trojica budu iz istog tima. Iako će Panamu spržiti 1/1. Ali šta dalje? Tri vrhunska iz drugog cenovnig ranga su po meni najbolji izbor. Ne vredi po meni Neymar 3m više od Jesusa i Messi 2,5 od Cavanija.

Link to comment

vidi ovog orasija, daj im i brojeve za loto kad si vec tu :dry:

 

1 hour ago, ducca said:

^4.5 po mogučstvu i bez trolovanja sa orlovima :sleep: 

 

pa onda ti je svejedno, tu ionako niko nece doneti vise od 2 poena... ako si bas navalio, carlos sanchez iz kolumbije bi trebalo da je starter.

Link to comment

Hvala, vecina toga stoji. Klepao sam na brzinu, pa sam resio sa svesno rizkijem sa 3 Spanca u odbrani. Mislim da ce da prime max 1 u grupi. Za Modrica se slazem, sad cu da ga menjam. Hazard i Lukaku ce da pune ko ludi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...