Jump to content
IGNORED

FIFA World Cup 2018 Fantasy


Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cvrlle

    29

  • Calavera

    28

  • Velocipede

    27

  • crtamOrasi

    19

Top Posters In This Topic

Posted Images

13 minutes ago, Meazza said:

Moze li tu kakva nagrada da se osvoji ili se igra samo onako?

 

onako?!!! :angry: pa to ti je ovde kod nas pitanje prestiza i casti. zar ti je potrebna jos neka nagrada? 

mislim, bude na globalnom nivo uvek nekih nagrada. glavna nagrada ce verovatno biti nesto iz hyundai/kia programa

Link to comment
5 minutes ago, cvrlle said:

 

onako?!!! :angry: pa to ti je ovde kod nas pitanje prestiza i casti. zar ti je potrebna jos neka nagrada? 

mislim, bude na globalnom nivo uvek nekih nagrada. glavna nagrada ce verovatno biti nesto iz hyundai/kia programa

 

A cemu sluzi onaj pass sto si postavio? Gde to da ukucam kad pravim nalog?

Link to comment

ima tamo na prizes stranici lista nagrada, za prvo mesto kia, za drugo televizor, za trece popunjen panini album :happy: 

 

ja jos nisam oprostio ronaldu mcdonaldu sto me je pokrao za smartfon i dres pre dve godine, ali sto kaze cvrle, ne igra se fantazi zbog toga! 

Link to comment
6 minutes ago, Calavera said:

ja jos nisam oprostio ronaldu mcdonaldu sto me je pokrao za smartfon i dres pre dve godine

 

jebote govnjivci nisu imali 3 glupa telefona da vam daju:isuse: 

 

7 minutes ago, Meazza said:

 

A cemu sluzi onaj pass sto si postavio? Gde to da ukucam kad pravim nalog?

 

to je za pogadjalicu koja je nezavisna od fantazije. kad napravis nalog na fifi otvoris fanzone pa udjes u predictor/myleagues/joinaleagu i kucas pass

Edited by cvrlle
Link to comment
7 minutes ago, cvrlle said:

 

jebote govnjivci nisu imali 3 glupa telefona da vam daju:isuse: 

 

nije sve lose ispalo, ipak sam imao i svojih 5 minuta slave :sleep: kad se sve sabere i oduzme, dobro je to leto bilo...

 

@Meazza i ja sam svojevremeno mislio da je fantazi komplikovan, a onda sam oprobao ruku™ na wc 2014 i skroz se navukao. ja bih ti preporucio da se iscimas da sklepas neki tim, to ti je samo dodatna motivacija da odgledas svaku tekmu zbog svojih igraca :D

Link to comment
3 hours ago, Meazza said:

Moze li tu kakva nagrada da se osvoji ili se igra samo onako?

Sine pa kakvo je to pitanje vidi moj potpis sad me sprdaju zbog njega a ovako bi bio sasvim nebitan i nevidljiv.

Link to comment

lici mi da su ubacili cipove. bench boost i neki koji ti automatski dodeljuje cpt traku najboljem igracu.

i izgleda da nece biti vise onih glupih bonus poena defanzivaca na tackle-ove ili sta vec.

Edited by cvrlle
Link to comment
3 hours ago, Timmy said:

Ima li ono ball delivery in 16? Pa gledas koja krila centriraju...

 

nema. mada se iskreno i ne secam da je to ikad bilo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...