Jump to content
IGNORED

Deciji YU filmovi


אַף אֶחָד

Recommended Posts

22 minutes ago, variola said:

Pošto vidim da se pominju i serije - Babino u unuče. 

 

Je li za ovu seriju spica bila "Sve pticice iz gore", koju su onda svi tumacili kao da su sve pticice izgorele?

 

Bila i neka serija/film Suncokreti sa Dragomirom Felbom.

Link to comment
20 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

sve ptičice izgore

:lolol:

 

 

da to je to. tu sam prvi put čuo za eufemizam debelo meso

Da, debelo meso :laugh: Fenomenalna mi je bila i Olivera Marković kao psiho ovožavateljka šampita. Pogreših u nazivu, Babino unuče. 

Link to comment
On 29.5.2018. at 16:14, MocaVukotic said:

zimzelen!

 

ko je odrastao u sfrjot ne može da se ne seća zimzelena!

 

+1

Inave najjaci film ikada, a da sam ja gledo, sa prilicno slicnom tematikom je britanski

 

https://www.imdb.com/title/tt0064541/

 

Mada, pitanje je sa koliko godina mozes ovo da odgledas prvi put. Bas kao mali, ne

Link to comment
2 minutes ago, Giggsy said:

 

sa prilicno slicnom tematikom je britanski

 

ima i američki s kraja 70-ih, zove se casey's shadow (ime konja ako se dobro sećam), igra walter matthau

Link to comment

"Metla bez drske" i ona baba sto samo pravi snenokle. :lolol: Plasio sam se nje kao utvare, jos vucem traume. :D Sama pomisao na snenokle mi je grozna, nikad ih nisam probao. Jbt koliko neke stvari ostave trajan utisak. Bas sam voleo da gledam tu seriju kao klinac.

Link to comment
1 minute ago, Meazza said:

"Metla bez drske" i ona baba sto samo pravi snenokle. :lolol: Plasio sam se nje kao utvare, jos vucem traume. :DSama pomisao na snenokle mi je grozna, nikad ih nisam probao. Jbt koliko neke stvari ostave trajan utisak. Bas sam voleo da gledam tu seriju kao klinac.

uf, pa tuzi ih i uzmi debelu kintu za realno gadan hendikep

Link to comment

Znam. I Voja Brajovic je bio kul. "Veselo majmunce." :lol: Pa neki rimski zlatnici, katakombe, picke materine, onaj pas Aleks, onaj mali sto obozava Piksija... 

Link to comment

stvarno, sta su poslednje snimili za decu tamo a da je dobro... ili bar da nije izazvalo tugu i suze kod gledaoca... pa sve do traume, kao sto je meni bijo Bosko Buha... ili Krvava Bajka..... misim, nismo bili jedina drzava kojima su se za vreme rata desavala razna zla.. pa opet misim da smo imali previse filmova za decu iz ovog perijoda... 

 

Branko Kockica mi je bijo kralj..... i ne secham se da je bilo ko drugi kod nas uspeo da izazove taku rados kod mene

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...