Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Šteta sto smo promašili sa Kojaševićem. Jedan dobar srednjak nam je falio za korak više u Kupu. 
Nismo teli Bojića sa slobodan ugovor ... A Kojašević ispade najslobodniji

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Real sa Nišave said:

Uz svo duzno postovanje, ti si u debelom sukobu interesa. Ne mozes da dozvolis sebi da obljavljujes tekstove u kojima selis nase igrace u najomrazenije klubove i to pre završetka prvenstva, a pri tom si zaposlen ili volontiras u tom istom klubu. Dakle, preko tebe u javnost cure poluinformacije iz kluba koje nicim ne doprinose miru u kuci, niti ti kao osoblje kluba bi smeo da se bavis ovakvim stvarima. Zasto Heleta, koji radi u klubu nije objavio u Narodnim, odnosno ne iznosi ovo sto o cemu ti pises? 

Kako se na obicnog navijaca reflektuju pisanja da nam igrace razgrabljuju Zvezda i Partizan? Kako se to reflektuje na svlacionicu? Kakvu sliku saljes o klubu?

Zamisli ti sad radis kod mene u firmi i sutra dan citam tvoj tekst u kome iznosis stvari iz domena firminog poslovanja, momentalno bi leteo napolje.

Sto se tice onog sto ste napisali, pa neistina je. Sreo sam sportskog direktora i pitao sam za Crnomarkovića. "Ma, jok! Nikakva ponuda nije stigla za njega iz Partizana, nit nas je iko od njih pitao za njega." - doslovce takav dogovor sam dobio.

Ako me je slagao, onda sam ja pogrešio.

 

 

Apsolutno sam saglasan sa tobom da bih bio u sukobu interesa kada bi svoje tekstove bazirao na informacijama koje čujem u klubu. S obzriom da to ne radim meni je savest čista. Naravno da uvek sagledam kako će se nešto što pišem odraziti na dešavanja u klubu i baš zato sam zamolio kolegu na HS koji je došao do te informacije da je  pustimo u četvrtak, a ne nedelju kada smo je dobili. NIkada ništa negativno o klubu nisi, niti ćeš pročitati, a informacije ćeš uvek naći jer mi je posao da njima baratam... 

Dovoljno sam se ostvario u poslu koji radim da ne moram da informacije tražim po klubu već do njih dolazim sa drugih strana, ali ih nakon dobre provere objavim. 
S' obzirom da si blizak upravi kluba, slobodno možeš da im sugerišeš da ne radim svoj posao kako treba pa ako smatraju da je tako neka mi daju otkaz. ‚‚

Link to comment
2 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Kada smo ovakav tim napravili bez para mislim da nema razloga da ne napravimo sa parama makar iste jacine. 

 

Kako to misliš bez para ?

Link to comment
5 minutes ago, ackonish said:

Apsolutno sam saglasan sa tobom da bih bio u sukobu interesa kada bi svoje tekstove bazirao na informacijama koje čujem u klubu. S obzriom da to ne radim meni je savest čista. Naravno da uvek sagledam kako će se nešto što pišem odraziti na dešavanja u klubu i baš zato sam zamolio kolegu na HS koji je došao do te informacije da je  pustimo u četvrtak, a ne nedelju kada smo je dobili. NIkada ništa negativno o klubu nisi, niti ćeš pročitati, a informacije ćeš uvek naći jer mi je posao da njima baratam... 

Dovoljno sam se ostvario u poslu koji radim da ne moram da informacije tražim po klubu već do njih dolazim sa drugih strana, ali ih nakon dobre provere objavim. 
S' obzirom da si blizak upravi kluba, slobodno možeš da im sugerišeš da ne radim svoj posao kako treba pa ako smatraju da je tako neka mi daju otkaz. ‚‚

De de de smirite strasti, pa i o Luki Joviću se pisalo i pise non stop, pa o SMS  lani . To je normalno . Textovi se naručuju , opipava se tržište , diže cena . Klub kao klub je tu da da saopštenje a novinari su ili zavisni ili nezavisni pišu kad kako hoće. Klub svakako treba , a verujem i da hoće , po okončanju prvenstva izaći sa rezimeom minule sezone  i planovima za narednu. 

Danas da ispratimo naše vicešampione na zasluzenu pauzu , a u toj pauzi SD će već punom parom raditi  , pa će biti i informacija. Sto se tiče Kojasevića  , imao je šansu. Zal ostaje što je imao prednost u odnosu na Leku  verovatno zbog godina iskustva . 

Link to comment
1 hour ago, Gradina said:

 Žal ostaje što je imao prednost u odnosu na Leku  verovatno zbog godina iskustva . 

Po meni najveći propust jer je izgubljena prilika da se afirmiše Leka koji ništa lošije ne bi odigrao na mestu na kom je forsiran Bondarenko, a čak šta više, smatram da bi sa Lekom bili kreativniji napred.

1 hour ago, ackonish said:

S' obzirom da si blizak upravi kluba, slobodno možeš da im sugerišeš da ne radim svoj posao kako treba pa ako smatraju da je tako neka mi daju otkaz. ‚‚

Ne lupetaj, znaš da ti uvek želim sve najbolje, nemam nameru da nekom uzimam lebac iz usta, pogotovo ne tebi.

 

 

Link to comment
4 hours ago, Real sa Nišave said:

Uz svo duzno postovanje, ti si u debelom sukobu interesa. Ne mozes da dozvolis sebi da obljavljujes tekstove u kojima selis nase igrace u najomrazenije klubove i to pre završetka prvenstva, a pri tom si zaposlen ili volontiras u tom istom klubu. Dakle, preko tebe u javnost cure poluinformacije iz kluba koje nicim ne doprinose miru u kuci, niti ti kao osoblje kluba bi smeo da se bavis ovakvim stvarima. Zasto Heleta, koji radi u klubu nije objavio u Narodnim, odnosno ne iznosi ovo sto o cemu ti pises? 

Kako se na obicnog navijaca reflektuju pisanja da nam igrace razgrabljuju Zvezda i Partizan? Kako se to reflektuje na svlacionicu? Kakvu sliku saljes o klubu?

Zamisli ti sad radis kod mene u firmi i sutra dan citam tvoj tekst u kome iznosis stvari iz domena firminog poslovanja, momentalno bi leteo napolje.

Sto se tice onog sto ste napisali, pa neistina je. Sreo sam sportskog direktora i pitao sam za Crnomarkovića. "Ma, jok! Nikakva ponuda nije stigla za njega iz Partizana, nit nas je iko od njih pitao za njega." - doslovce takav dogovor sam dobio.

Ako me je slagao, onda sam ja pogrešio.

 

 

Ja sam tu informaciju čuo od izvora bliskog igraču, a ne klubu. Ako je već Mare sportski direktor tako reko ili su Crni i njegov menadzer išli na pregovore bez znanja nekog iz kluba pa ako se dogovore da krenu pregovori izmedji klubova ili Mare neće da otkriva ništa. Daleko od toga da mi je namera da plasiram neke neistine ili neosnovane stvari bez razloga jer bi ja prvi voleo da vidim Crnog i sledeće sezone u našem dresu. Videćemo na kraju da l' sam bio u pravu ( daj Bože da nisam i da ostane kod nas ili ako već ide nek ode lepo u inostranstvo), pozdrav.

Link to comment

Квота на Х 1.75, па ако хоће неко да се обогати. :) Да не буде после да смо констатовали тек после меча.

Link to comment
19 minutes ago, Подсемафорска 20 said:

Квота на Х 1.75, па ако хоће неко да се обогати. :) Да не буде после да смо констатовали тек после меча.

Get the life

Link to comment

RISTIĆ Borivoje (G)    
ĐORĐEVIĆ Stefan    
PANKOV Radovan    
TODOROVSKI Aleksandar    
PETROVIĆ Petar    
BONDARENKO Taras    
CRNOMARKOVIĆ Đorđe    
HASKIĆ Nermin    
GRBIĆ Petar    
NOMA Riota    
ČUMIĆ Nikola

 

Izmene

 

KOJIĆ Milorad (G)    
ŽIVKOVIĆ Marko    
STOJANOVIĆ Saša    
JOVANOVIĆ Aleksa    
JOVANOVIĆ Aleksandar    
RANĐELOVIĆ Lazar    
NIKODIJEVIĆ Slađan

Link to comment
4 hours ago, Подсемафорска 20 said:

Квота на Х 1.75, па ако хоће неко да се обогати. :) Да не буде после да смо констатовали тек после меча.

 

:thumbsup:

Link to comment
6 hours ago, Подсемафорска 20 said:

Квота на Х 1.75, па ако хоће неко да се обогати. :) Да не буде после да смо констатовали тек после меча.

 

Sad ce zemljaci da ti objasne da nije namjesteno.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...