Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Just now, Constantin said:

Neću da razgovaram dok ne prodate Pavkova, kao što ste obećali, za bar 6 miliona €...posle se javite.

 

Ako ga prodamo za 6 miliona izgubicemo naprasno vase brojeve telefona.:laugh:

Link to comment
7 minutes ago, harper said:

 

Ako ga prodamo za 6 miliona izgubicemo naprasno vase brojeve telefona.:laugh:

Bate....Tončev ne prašta. Ja juče, prekjuče kažem Boki sudi, drž'te gaće, oni podjebavaju, eto im. Na početku prvenstva im kažem, batalite nas, naše je bar drugo mesto, gledajte si da ne ljutite Brđane i Neška debelog, oni mi se smeju i šta sad ? Ko zna dal će i 4. da budu. AKo zafali Nešku u poslednjem kolu neki bod, Ivica ne 3, 4 boda će mu da, ako treba, a oni nek puste onog debelog gmaza da piše saopštenja. Ej, u šta se pretvorio Yugo-gigant Partizan, na običnu selsku ekipu koja glumi neku veličinu...kriju autobus u žandarmeriju, nekakvi valjda specijalci-žandarmerci im čuvaju ložu, će izvrši atentat neko na Profesora ? On prošli put trapča pao ne mož' ga podignemo, hteli smo viljuškara da dovezemo od bazen....veličine,  a akreditovali novinara da nosi Kimiju u torbu baklje i zaglavio čovek pritvor. To nije onaj Partizan kog ja znam....Zeka-Bjeka lopovi ? Pa oni su za ove lično Jasuši Akaši i Satiš Nambijar :)

Edited by Constantin
Link to comment
Quote

Radnički dočekuje Čukarički u 33. kolu Superlige Srbije. Utakmica je na programu u četvrtak od 15:30. Kako bismo sa navijačima proslavili 96. rođendan kluba, ulaz na stadion je besplatan za sve posetioce. Dođite da navijamo zajedno.

 

Link to comment

Piper sudi nas, Bojance u Lucanima.

 

Bice opasna borba izgleda izmedju beogradskog tandema za zadnju vizu za evropu...

Link to comment

19 RISTIĆ Borivoje (G)
03 ĐORĐEVIĆ Stefan
06 PANKOV Radovan
07 STOJANOVIĆ Saša
08 TODOROVSKI Aleksandar
14 BONDARENKO Taras
15 CRNOMARKOVIĆ Đorđe
17 HASKIĆ Nermin
18 GRBIĆ Petar
20 DRINČIĆ Nikola
77 RANĐELOVIĆ Lazar

 

izmene

 

32 KOJIĆ Milorad (G)
11 PETROVIĆ Petar
21 JOVANOVIĆ Aleksa
24 JOVANOVIĆ Aleksandar
28 NOMA Riota
31 ČUMIĆ Nikola
90 NIKODIJEVIĆ Slađan 

 

Na ono malo kladionica na koje jos moze da se uplati, kvote podivljale. Od 1.4 na kec, sad se krecu izmedju 2.0 i  3.0 :D

Link to comment

Nije bilo utakmice na uzivo kladjenju na sajtu mocarta ili ja ne vidim lepo hteo sam pre 5 min da bacim pogled na kvote, sad vidim vec Cuka vodi 1-0.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...