Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

9 hours ago, Gradina said:

Za Kojaševića znaš 

Za Bulajića ne znaš 

Za Koju sumnjaš. 

Pa i taj Koja treba da ima utakmice da stasava. I ne samo Koja nego i omladinci  Ilić Leka  Ristić. . . 

Naravno da treba da ima, slažem se u potpunosti za sve omladince ali vidi se da nisi pročitao lepo šta sam napisao ili nisi dobro razumeo.

Link to comment
Quote

а добра вест је свакако и да су се лакше повређени Нермин Хаскић и Саша Стојановић у потпуности опоравили и да ће бити у конкуренцији, верујем и тиму за наредни меч у суботу против Рада.

Нишлије очекују још девет бодова до почетка плеј-офа

 

Fala ku*cu!

Link to comment

Petar i Haskic istegli lože, Žile pocinje u subotu umesto Todora koji ima parne kartone.

Vidim da su i Noma i Čumić uigravani za subotu.

I najlepša vest - Caki trenira punim intenzitetom.

Link to comment

Odlican intervju s Drinu danas, i najjace kad je rekao da se protiv Zvezde na Cairu osecao ko da je negde u Engleskoj, isti osecaj sam i ja imao, nedelju dana sam bio promukao ko nikad u zivotu, kod onog slobodnjaka na kraju kad je Borjan jedva izbacio loptu iz raslji se pri zaletu nekako u neverici okrenuo ka tribinama, ali skroz koncentrisan, neverovatna scena...

Link to comment
10 minutes ago, W.F.C. said:

Odlican intervju s Drinu danas, i najjace kad je rekao da se protiv Zvezde na Cairu osecao ko da je negde u Engleskoj, isti osecaj sam i ja imao, nedelju dana sam bio promukao ko nikad u zivotu, kod onog slobodnjaka na kraju kad je Borjan jedva izbacio loptu iz raslji se pri zaletu nekako u neverici okrenuo ka tribinama, ali skroz koncentrisan, neverovatna scena...

@ackonish Bravo za intervju, odličan slažem se. Definitivno treba više ovakvih stvari.

Link to comment

Pokusavam da ubedim trenera da bude naredni sagovornik u live razgovoru... a ukoliko ne uspem, cekam vase predloge koga biste zeleli da gledate? Ipak, za vas to radimo...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, ackonish said:

Pokusavam da ubedim trenera da bude naredni sagovornik u live razgovoru... a ukoliko ne uspem, cekam vase predloge koga biste zeleli da gledate? Ipak, za vas to radimo...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Lazar

Dok je jos tu kod nas 

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...