Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Odlican je golman da se ne zezamo, pogledajte samo utrcavanja u noge igracu na ziceru kako se rasiri ko hobotnica, hrabrost je jbga plus iskustvo i znanje, podrazumeva se. Parade, centarsutevi, pracenje igre itd. Ne spava ni kad napadamo. Za Pankova stvarno nemam reci vise, ko god da je iz Vose dosao pozlatio nam se. Mislim da im treba samo malo da predahnu i bice sve ok. Laza ide sa mladom repr. na neku prijateljsku u Poljsku ali kapiram da je mlad i pun snage decko, sem toga idu i trojica iz Zvezde, poneki iz ostalih timova... Izvanredna sezona vec sada u martu da se kaze bez greske.

Edited by W.F.C.
Link to comment
3 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Acko, nakon intervjua sa Drinom, moj predlog je da sledeci bude Dobrivoje, zasluzio je 5 min slave.

+1

Link to comment
2 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Mare, ovi su neozbiljni i nekonstruktivni.

Ovo nije u redu. Evo na indexu mi takodje spocitavaju da mlataram i lamentiram kurcem na ozbiljnim unutrapolitickim srpskim temama ...

Link to comment

Ako si na nishkom knjizevnom, cenim da te nisu razumeli, pa zbog toga, inace kad si ti u pitanju nemaju razloga za tako necim..

Link to comment
Just now, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Ako si na nishkom knjizevnom, cenim da te nisu razumeli, pa zbog toga, inace kad si ti u pitanju nemaju razloga za tako necim..

 

upravo utvrdjeno da tovari bolje kapiraju sleng od purgera

 

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...