Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Posle pauze nam krece jos zesca i duza serija od ove sad, imacemo za manje od mesec dana 3 na papiru lakse utakmice ali u 7 dana, a onda Zvezdu, Partizan, Cukaricki/Mladost i prvo polufinale kupa i to sve 4 u ritmu sreda - subota. Naravno isto to ceka i Zvezdu i Partizan i tad ce biti najtezi deo sezone. U maju se ne igra tako zgusnuto, 4 utakmice u prvenstvu sa ovima od 5. do 8. mesta i revans polufinala, plus eventualno finale na kraju meseca. Mi mora da razigramo bar 3-4 igraca sa klupe za april i maj.

Link to comment
5 minutes ago, W.F.C. said:

Posle pauze nam krece jos zesca i duza serija od ove sad, imacemo za manje od mesec dana 3 na papiru lakse utakmice ali u 7 dana, a onda Zvezdu, Partizan, Cukaricki/Mladost i prvo polufinale kupa i to sve 4 u ritmu sreda - subota. Naravno isto to ceka i Zvezdu i Partizan i tad ce biti najtezi deo sezone. U maju se ne igra tako zgusnuto, 4 utakmice u prvenstvu sa ovima od 5. do 8. mesta i revans polufinala, plus eventualno finale na kraju meseca. Mi mora da razigramo bar 3-4 igraca sa klupe za april i maj.

Taman toliko 4 igrača sa po 3 žuta  nije malo, treba ući u završnicu sa što manje kartona da ne bi bili u situaciji da nam fale  za najjače utakmice. Pogotovu na poziciji golmana ne bi bilo dobro 

Link to comment
6 minutes ago, Gradina said:

Taman toliko 4 igrača sa po 3 žuta  nije malo, treba ući u završnicu sa što manje kartona da ne bi bili u situaciji da nam fale  za najjače utakmice. Pogotovu na poziciji golmana ne bi bilo dobro 

 

Ко ће Боривоју да објасни да не мора да краде време кад водимо са 2:0 :isuse:

Link to comment
2 minutes ago, Captain_Darling said:

 

Ко ће Боривоју да објасни да не мора да краде време кад водимо са 2:0 :isuse:

Evo racunica... nek krade vreme protiv Macve u predzadnjem kolu pa da preskoci zadnje kolo ovde s Backom i onda moz opet da krade protiv najjacih posle :D

Edited by W.F.C.
Link to comment
1 hour ago, W.F.C. said:

Evo racunica... nek krade vreme protiv Macve u predzadnjem kolu pa da preskoci zadnje kolo ovde s Backom i onda moz opet da krade protiv najjacih posle :D

 

 Kao Serhio Ramos vs Ajaks, tako li nam zelis da prolazimo ccc

Link to comment

Нека из клуба ступе у контакт директно са ХУММЕЛ-ом, не мора да се иде преко Ђака.

 

https://hummel.net/products/core-polyester-tee-003756-true-red?gn=612166

 

https://hummel.net/products/core-poly-shorts-011083-true-red?gn=612167

 

https://hummel.net/products/core-poly-jacket-036893-true-red?gn=614293

Edited by Captain_Darling
Link to comment

Adibas, normalno, ja sam uvek za njega. Onaj iz 2011. je bio extra. A i odma ce naprave jeftinje kopije na pijac cim vide da je Adibas, istorija se ponavlja...

Edited by W.F.C.
Link to comment

Captian,

Nazalost ali ne moze to tako,mora preko Djaka... isto na primer ako hoces Macron,ne mozes pravo u Bolonju kod italijana vec kod naseg predstavnika u Bg.

Zato sam ja vise za manje,gladnije brendove koji imaju takodje vrhunski kvalitet!

Errea,Kelme,Diadora,Joma....

Lotto se vraca na glavnu scenu posle nekoliko godina stagnacije.

Pogledajte samo dresove Djenove,prelepo od kroja preko dizajna,savrseno! 

Link to comment

Mislim da Hummel nece odustane bas tako lako. Bio malopre u shop-u klincu jednom da kupim dres, znam one momke tamo, kazu usrase se od prodaje dresova. Rece nema Nislija koji je preko ili ima nekog preko, da nije kupio dres ... A to su hiljade ... Bio neki top menadjer iz Djak/Humela  neki dan na pregovori ...

 

PS. Srema Banat i Backa tri srca junacka

Link to comment
5 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Mislim da Hummel nece odustane bas tako lako. Bio malopre u shop-u klincu jednom da kupim dres, znam one momke tamo, kazu usrase se od prodaje dresova. Rece nema Nislija koji je preko ili ima nekog preko, da nije kupio dres ... A to su hiljade ... Bio neki top menadjer iz Djak/Humela  neki dan na pregovori ...

 

PS. Srema Banat i Backa tri srca junacka

Posto je sad crveni dres za odrasle u shopu?

Link to comment

Nisam gledao ... Detinji sam sa popust, koji sam izdiplomirao na kasu, platio oko 2.100 rsd. Puna cena je 2.900.

Za odrasli kontam da je puna cena oko 3.300 recimo..

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...