Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

21 minutes ago, Covekizstruke said:

Marko Petrović je dečko rodjen 2000. godine iz naše omladinske škole i igra štopera (može i desnog beka). Lalatović Petra Ristića i njega gleda kao moguća pojačanja iz omladinske. Mislim da ima štofa da u skorije vreme konkuriše za prvi tim. 

https://www.youtube.com/watch?v=9w-KS2j5JK4&t=435s

Lepo. Zadovoljan sam.

Red bi bio i da skola izbaci nekog za prvu postavu a ne da ih cekamo po tri godine.

Nadao sam se da ce neko da se ustali npr. Silo ali nikako. Cirkovic po meni ima dobre predispozicije da povuce nogu. Krstic,  Mrka i Apostolovic su vec bili medju osamnaest najboljih ali iz nekog razloga ili zbog povreda su mnogo nazadovali. Mislim da je vrteska trenera mnogo uticala na razvoj mladih pored ostalog.

Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Lepo. Zadovoljan sam.

Red bi bio i da skola izbaci nekog za prvu postavu a ne da ih cekamo po tri godine.

Nadao sam se da ce neko da se ustali npr. Silo ali nikako. Cirkovic po meni ima dobre predispozicije da povuce nogu. Krstic,  Mrka i Apostolovic su vec bili medju osamnaest najboljih ali iz nekog razloga ili zbog povreda su mnogo nazadovali. Mislim da je vrteska trenera mnogo uticala na razvoj mladih pored ostalog.

 

Rastavac je bio 2.5 godine

Link to comment

Danas je Borivoje branio celu utakmicu ???? čekamo još jednog golmana ? zašto nisu branili Koja ili Stefan u drugom, ili bar deo drugog poluvremena? Mrka ni na klupu...kao ni Apostol. 

Link to comment

Bas i ja to gledam, deluje mi da su Lalatku Borivoje i Drina zacementirani. Spavao sam bio tad na casu verovatno pa da priupitam odakle bese bio doso ovaj Damnjanovic/Damjanovic?

Link to comment
35 minutes ago, W.F.C. said:

Bas i ja to gledam, deluje mi da su Lalatku Borivoje i Drina zacementirani. Spavao sam bio tad na casu verovatno pa da priupitam odakle bese bio doso ovaj Damnjanovic/Damjanovic?

Slovan Bratislava inace dete Partizana. Ocekivalo se dosta od njega

Link to comment
3 hours ago, Rumpelstiltskin said:

 

Rastavac je bio 2.5 godine

Za vreme Rastavca je Mrka mogao da se proda bar za 200.000e, Krstic poceo da se ustaljuje u prvu pa se povredio a mnogi od ovih su bili u toku njegovog mandata prikljuceni prvom timu. Na zalost mnogi nisu imali kvalitet da se brzo izbore ili uopste izbore za prvu. Ostali su morali da se jos kale. Prosla godina je bila idealna za Apostolovica pa se i on povredio. Ostali pod pritiskom brzog uspeha kluba su izgubili godinu. Nesto je igrao Aleksa mozda Silo i ovaj stoper bese Filip Stankovic sto dosao iz Zvezde sve ukupno nisu sastavili tri utakmice. Ni pozajmice im nisu nesto pomogle jer mislim da se niko nije ustalio u timu u kom je bio pozajmljen.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
3 hours ago, Constantin said:

? zašto nisu branili Koja ili Stefan u drugom, ili bar deo drugog poluvremena

Nisu ih ni vodili. . .

Link to comment
14 hours ago, Constantin said:

Danas je Borivoje branio celu utakmicu ???? čekamo još jednog golmana ? zašto nisu branili Koja ili Stefan u drugom, ili bar deo drugog poluvremena? Mrka ni na klupu...kao ni Apostol. 

A Bulajić ?  Šta je sa njim . 

Link to comment

http://fkradnickinis.rs/news-single-view/102?fbclid=IwAR3ZKHV6Jpxq-yw05PZWfbB93_BNi7vVhhX8nCyWYJQpC7f27Zb5WsDJ2wQ

"Прилику да да одраде припреме са првотимцима у Белеку добили су Милорад Којић, Алекса Јовановић, Петар Ристић, Петар Ћирковић и Марко Петровић, а овом списку треба додати и новајлије Николу Чумића и Петра Петровића који по својим годинама спадају у ред младих играча." 

On 18.1.2019. at 17:06, Covekizstruke said:

 

Link to comment
On 18.1.2019. at 19:29, Constantin said:

Danas je Borivoje branio celu utakmicu ???? čekamo još jednog golmana ? zašto nisu branili Koja ili Stefan u drugom, ili bar deo drugog poluvremena? Mrka ni na klupu...kao ni Apostol. 


Branio Bulajić drugo. 

Link to comment
14 hours ago, ackonish said:


Branio Bulajić drugo. 

Ne videh da piše nigde, pa i na zvaničnom sajtu stoji da je u drugom poluvreme u branio Borivoje. 

 

A Ukrajinac će prođe il će neće? 

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...