Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Prženica, kriška...

220px-FrenchToast.JPG
 
Prženice

Prženice (u Banatu kvašenice, u Bačkoj pofezne, moča ili bundaš kenjer, na jugu Srbije ribanjke, u Sremu i Bačkoj zavijače, u Mačvi rutavci) 

Link to comment
9 minutes ago, Constantin said:

Prženica, kriška...

220px-FrenchToast.JPG
 
Prženice

Prženice (u Banatu kvašenice, u Bačkoj pofezne, moča ili bundaš kenjer, na jugu Srbije ribanjke, u Sremu i Bačkoj zavijače, u Mačvi rutavci) 

a u Nis leba u jaja ... Nije ni čudo sto nas seljacizuju

Link to comment
21 minutes ago, Constantin said:

Prženica, kriška...

220px-FrenchToast.JPG
 
Prženice

Prženice (u Banatu kvašenice, u Bačkoj pofezne, moča ili bundaš kenjer, na jugu Srbije ribanjke, u Sremu i Bačkoj zavijače, u Mačvi rutavci) 

Kad procitam "imate 1 novi post od Rumpela" odmah znam da se radi o necemu sto nema veze sa fudbalom, il prca il podjebava. U bilo kom drugom slucaju bi ove dve radnje bile iste ali ne i u Rumpijevom.

 

Link to comment
1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Kad procitam "imate 1 novi post od Rumpela" odmah znam da se radi o necemu sto nema veze sa fudbalom, il prca il podjebava. U bilo kom drugom slucaju bi ove dve radnje bile iste ali ne i u Rumpijevom.

 

Grešiš....ja mislim da on poDkecuje ;)

Link to comment

Pohovan leba se kaze u moju kucu... I sta s Brzog sad?

 

Quote

I... da li od gibanicu, ili od ribanjke, kad vidi kriminalci iznabuta im ga m..ke ...

 

Edited by W.F.C.
Link to comment
2 minutes ago, W.F.C. said:

Pohovan leba se kaze u moju kucu... I sta s Brzog sad?

Pa ce ga udenu. Brzi, Noma, Micic. Mozda neko i ode. Noma moze da preore teren a ume i debelo da podbaci, Brzi je tu sigurica za stabilnu igru. Micic prosle godine jako sporo ulazio u formu pa jos jedan dobar igrac nije na odmet.

Link to comment
1 minute ago, W.F.C. said:

Pohovan leba se kaze u moju kucu... I sta s Brzog sad?

 

Pa nista, sad kad provalili i u Kazahstan kolko je eksplozivan eto ga on opet nama... Nisam odusevljen, bolje Zocevic iz Borca ili Djoric iz Backe na toj poziciji, bar su dosta mladji, mada niko od njih sa sve Brzijem nije za europu i napad na titulu:)

Link to comment

Ljudi bre iz aviona se vidi, svi vidimo sta nam treba... dvojica, trojica pozadi, balvani, stoperi na nivou Radosa i Zileta iz najboljih dana recimo minimum... neki bek solidan... na sredini ako moze sto vise da ih ostane, posebno Noma, Munja, Caki... Brzi bi dobro dosao tu, vratio bi se valjda u formu, ne znam kako je igrao otkad je otisao iz Partizana... I spic ili dva ako Pavkov ode. Golmani da se zadrze... Sve to uz minimum troskova, eh...

Edited by W.F.C.
Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...